NecroVisioN: Przeklęta Kompania (PC) - okladka

NecroVisioN: Przeklęta Kompania (PC)

Premiera:
19 lutego 2010
Premiera PL:
19 lutego 2010
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (32)Gram (5)Ukończone (11)Kupię (5)

Opis NecroVisioN: Przeklęta Kompania (PC)
Tafit @ 21:37 09.09.2009
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 6h 5min

+ czaswięcej

Necrovision: Lost Company to kolejna część niezłego FPS-a, Necrovision. Wprowadza on kilka nowinek, w tym nowego głównego bohatera, prowadząc którego będziemy mogli spojrzeć na wydarzenia z pierwszej części z innej perspektywy. Historia przedstawiona w "dwójce" rozgrywa się przed tą, ukazaną w edycji podstawowej.

Naszym podopiecznym jest niemiecki żołnierz z czasów pierwszej wojny światowej, który odkrywa mroczne siły zła i rozpoczyna krucjatę przeciwko nim. Przełomem w grze będzie ogromna bitwa, gdzie pokierować możemy wielką armią, złożoną z wielu narodów, walczącą z demonami. Ostatecznie wcielimy się także w pierwszego Nekromantę, który w Necrovision walczył z Simonem Bucknerem, czyli głównym bohaterem "jedynki".

Kampania dla pojedynczego gracza składać ma się z dziesięciu misji. Pojawi się piętnaście nowych postaci, sześć broni, nowe pojazdy, takie jak czołg FT17, oraz kolejny tryb multiplayer - Gas Attack.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z NecroVisioN: Przeklęta Kompania (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDamix199   @   21:18, 21.11.2010
Właśnie ukończyłem tą gierke i powiem wam, że akcja trzyma w napięciu do ostatniej sekundy gry ^^ Troche na początku może być trudna dla mniej zawansowanych graczy, ale jeśli ktoś chce się zrelaksować i ustrzelić dużą ilość potworów to nie ma wątpliwości by polecić właśnie NecroVisioN - Przeklęta Kompania! Daje zasłużone 8/10!
0 kudosguy_fawkes   @   12:51, 25.05.2011
Rok temu, gdy internetowy sklep GreenManGaming.com sprzedający gry w formie dystrybucji cyfrowej startował, można było nabyć ten dodatek do NecroVision za grosze. Teraz, w związku z rocznicą, jest całkowicie nieodpłatny! KLIK!
Kto jeszcze nie miał z grą styczności, może ją pobrać za darmo. Wystarczy, że przy realizacji zamówienia wpiszecie kod, który jest wyświetlany na stronie gry.
0 kudossilverkin   @   13:45, 25.05.2011
Na Wolności to wczoraj wklepałem, dobrze, że podchwyciłeś, bo zawsze warto jak za darmo.
0 kudosguy_fawkes   @   13:53, 25.05.2011
Mnie akurat znajomy o tym poinformował. Owszem - jest okazja, trzeba korzystać. Przynajmniej tutaj nie ma ryzyka, że nie dostaniesz zamówionego towaru, jak to w Empiku ostatnimi czasy... Szczęśliwy KLIK!
0 kudosmk49   @   19:09, 06.01.2013
kończe jedynkę więc mam troche dość tej strzelaliny ale może kiedyś jak tam jest napisane że główny bohater jest pierwszym nekromantą to znaczy że chyba zagramy zimermanem ten kto grał w jedynkę to pamięta że był w mechanicznym skorpionie i my mieliśmy go rozwalić nie jestem pewien ale być może
Dodaj Odpowiedź