Art of Murder: Karty przeznaczenia (PC) - okladka

Art of Murder: Karty przeznaczenia (PC)

Premiera:
23 lutego 2010
Premiera PL:
28 lutego 2010
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (17)Gram (2)Ukończone (10)Kupię (6)

Opis Art of Murder: Karty przeznaczenia (PC)
Tafit @ 00:47 26.08.2009
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 7h 0min

+ czaswięcej

Art of Murder: Cards of Destiny to kolejna, trzecia, część znakomitej przygodówki, za stworzeniem której stoi studio City Interactive.

Ponownie przyjdzie nam wcielić się w rolę agentki FBI – Nicole Bonnet. Akcja gry rozpoczyna się od otworzenia tajemniczej przesyłki, wewnątrz której nasza bohaterka znajduje zagadkę. Po rozwiązaniu jej, okazuje się, iż nadawcą jest poszukiwany od tygodni seryjny morderca. Zabójca pozostawia na miejscach zbrodni pojedyncze karty, które stają się jego znakiem rozpoznawczym. Naszym zadaniem będzie oczywiście powstrzymanie psychopaty.

Tak jak to miało miejsce w poprzednich częściach, także w Art of Murder: Cards of Destiny gromadzimy dowody obciążające poszukiwanego, zdobywamy informacje od świadków oraz poddajemy zgromadzone materiały badaniu w laboratorium.

Zabawa przebiega w systemie point & click, a zatem głównej bohaterki nie kontrolujemy bezpośrednio tylko przy pomocy myszki. Interfejs został skonstruowany w taki sposób, by umożliwić łatwe nawigowanie i odnajdywanie wszystkich potrzebnych opcji. Pod względem graficznym tytuł przypomina serię Broken Sword.


Wkład w encyklopedię mieli:   roxa175,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Art of Murder: Karty przeznaczenia (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMIR66   @   10:07, 22.12.2015
Skończyłem Still life 2 i biorę się już na poważnie za AoM. Musiałem niestety skorzystać z laptopa bo na WIN10 "nie chodzi" na 7 już tak (choć gra jest młodsza od Still life 2 która na nowym Win10 śmigała aż miło).