Cold War (PC) - okladka

Cold War (PC)

Premiera:
27 września 2005
Premiera PL:
15 grudnia 2005
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Polski napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (18)Gram (4)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Cold War (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 9h 0min

+ czaswięcej

12 godzin po przylocie do Moskwy życie Matta Cartera zamienia się w piekło. Kto i dlaczego chce go zesłać na Sybir? Odkryj prawdę w rewelacyjnej grze akcji, z elementami skradanki.

Lata 80-te XX wieku, za Żelazną Kurtyną. 12 godzin po przylocie do Moskwy, młody dziennikarz, ale także i były agent CIA, Matt Carter, zostaje pozbawiony wszystkich rzeczy, pobity do nieprzytomności i umieszczony w politycznym więzieniu KGB. Grozi mu zesłanie na Sybir. Po kilku męczących przesłuchaniach, dziennikarzowi cudem udaje się uciec. Czemu władze Związku Radzieckiego tak się nim interesują? Czy ma to coś wspólnego z jego przeszłością?

Wciel się w postać Matta Cartera i ujawnij tajemnice skrywane za Żelazną Kurtyną. Czekają na Ciebie autentyczne sowieckie lokacje. Odwiedzisz między innymi Czarnobyl, Kreml, czy moskiewskie Mauzoleum. W drodze do celu niejednokrotnie użyjesz zdobytej broni, jak również korzystając ze zdolności McGyvera i zaawansowanego systemu konstruowania, stworzysz własne gadżety przydatne do walki z elitarnymi oddziałami sowieckimi. Nie zawsze jednak przemoc będzie jedynym wyjściem. Niejednokrotnie powodzenie misji będzie uzależnionego od tego, jak cicho i niepostrzeżenie potrafisz przemieszczać się z jednego miejsca w drugie. W ucieczce pomocna okaże się kamera, umożliwiająca patrzenie przez ściany, apteczka, a nawet i paczka papierosów.

W Cold War pokierujesz poczynaniami głównego bohatera, widząc akcję zza jego pleców. Dzięki wciągającej i nieliniowej fabule, bazującej na autentycznych wydarzeniach, jest to gra, do której bez obaw można powrócić nawet po jej ukończeniu. Duża interakcja z otoczeniem, inteligentni przeciwnicy, a do tego wspaniała oprawa audio-wizualna. W Cold War po prostu trzeba zagrać.

Najważniejsze cechy gry:

- Wciągająca i nieliniowa fabuła.
- Zaawansowany system konstruowania gadżetów.
- Dopracowana Sztuczna Inteligencja.
- Duża interakcja z otoczeniem.
- Autentyczne lokacje.
- Atrakcyjna oprawa graficzna.
- Polska wersja językowa - kinowa.


Wkład w encyklopedię mieli:   Fox46,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Cold War (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossebil   @   14:55, 20.05.2011
fajna gierka w której mamy za zadanie być cicho i ściągać ludzi głównie z wymyślnych pułapek bomb gazów i broni z tłumikiem ale i od tego jest wyjątek bo można wylecieć z karabinem AK i jeszcze jak z ulepszoną amunicją PP to tak se myślę że ta gra może trafić w każde podniebienie
polecam i daję 8,2
0 kudosDaniel(PL)   @   16:12, 19.10.2012
Nom. Bardzo fajna gierka. Oceniam na 9/10 Uśmiech