Breed (PC) - okladka

Breed (PC)

Premiera:
19 marca 2004
Premiera PL:
16 kwietnia 2004
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Angielski
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (37)Gram (8)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis Breed (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 6h 0min

+ czaswięcej

Przyszłość malowała się w różowych barwach. Ludzie opuścili Ziemię i rozprzestrzenili się po okolicznych planetach niczym szarańcza. Co roku zakładali nowe kolonie i większe bazy, tworzyli nowe rodzaje broni i podbijali kolejne układy. Wydawało się, że są panami wszechświata. Aż wreszcie pojawił się wróg... Okrutna rasa obcych wypełzła nagle z najmroczniejszego zakątka galaktyki. Zaatakowała bez cienia litości, szybko, skutecznie, zabójczo. W jednym, niezwykle skutecznym uderzeniu zmiotła ziemskie umocnienia i przejęła Zieloną Planetę na własność. Czy dla ludzi istnieje jeszcze jakiś ratunek? Tak, jest! Wcielasz się w żołnierza walczącego z inwazją. Wraz ze swoim oddziałem niszczysz kolejne siedliska Breed, organizujesz brawurowe szturmy i bierzesz udział w wielkich bitwach. Przyszłość Ziemi zależy już tylko od Ciebie!

* Świetna, trójwymiarowa strzelanina z widokiem FPP.
* Kilkadziesiąt rodzajów broni, od karabinów snajperskich po wy­rzutnie rakiet.
* Możliwość wykorzystywania łazików, ścigaczy, czołgów oraz samolotów.
* Niezwykle dynamiczne bitwy, w których walczy wiele setek żołnierzy!
* Doskonałe efekty dźwiękowe.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Breed (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskordzik7   @   21:11, 09.05.2009
Gra fajna, ale grałem w lepsze. Najbardziej w tej grze podobała mi się muzyka. Grałem w nią kilka razy, ale już mi przeszła na nią ochota.
0 kudosGuilder   @   11:40, 11.02.2021
Przypomniałem sobie o tej grze przypadkiem. Pamiętam, że pomimo niezbyt przychylnych recenzji, mnie się nawet podobała. Jest opcja, że by sobie ten, czy inne tego typu tytuły odświeżyć, gdy nie ma go na Steamie, GOGu czy innych?
0 kudosTheCerbis   @   12:00, 11.02.2021
Cóż, są strony typu My Abandonware... Czy to w pełni legalne? Nie jestem pewny, ale chyba nie powinno się tego porównywać z piractwem. Uśmiech