Oddworld: Abe's Exoddus (PC) - okladka

Oddworld: Abe's Exoddus (PC)

Premiera:
17 listopada 1998
Premiera PL:
13 marca 2012
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (58)Gram (5)Ukończone (11)Kupię (1)

Opis Oddworld: Abe's Exoddus (PC)
[R]ay @ 11:45 05.07.2009

Śr. długość gry: 15h 6min

+ czaswięcej

Następny epizod ciekawych opowieści o stworku Abe, wywodzącego się z plemienia Mudokonów. Po ostatnich wydarzeniach, czyli porwaniu jego przyjaciół, Glukkonowie nadal się nie poddają. Tym razem chcą splądrować cmentarz rasy głównego bohatera, aby zdobyć kości niezbędne do produkcji piwa zwanego Soul Storm. Tym razem jednak postać nie działa sama, a wraz z ekipą najlepszych kumpli. Co ważne, aby przełączyć się między innymi kolesiami, należy użyć funkcji śpiewu.

Odwiedzając zróżnicowane poziomy gracz ma możliwość interakcji z innymi postaciami. W niektórych miejscach znajdują się również różnego rodzaju bonusy dające niespotykane dotąd efekty w rozgrywce.

Pozycję zdefiniować można przez kilka gatunków, bowiem z każdego z nich znajduje się tutaj jakaś cząstka. Świat od nadal pozostaje piękny - jak w typowych przygodówkach. Elementy, takie jak wspinanie się, należą zdecydowanie do kanonu zręcznościówek. Fani łamigłówek logicznych z pewnością nie poczują się obco, a lubiący nieco ostrzejszy klimat powalczą ze strażnikami.

W produkcji tej zaimplementowano tryb wieloosobowy. Polega on tylko i wyłącznie na turowym przechodzeniu kolejnych zadań. Na szczególną uwagę zasługują animowane przerywniki filmowe. Ich jakość została doceniona przez Akademię Filmową w postaci nominacji do Oscara.


Wkład w encyklopedię mieli:   TheCerbis,
Screeny z Oddworld: Abe's Exoddus (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMessi3215   @   21:14, 18.12.2010
Fajna gra, trudna ale fajne stworki a tytułowym Abe można puszczać bąki. Dobra fizyka postaci. Naprawdę polecam, gra stara ale odjechana .