Chris Sawyer's Locomotion (PC) - okladka

Chris Sawyer's Locomotion (PC)

Premiera:
07 września 2004
Premiera PL:
07 października 2005
Platformy:
Gatunek:
Ekonomiczna / Strategiczna
Język:
Angielski
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Chris Sawyer's Locomotion (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Chris Sawyer´s Locomotion. Locomotion to gra ekonomiczno-strategiczna, w której gracz ma za zadanie administrować ogromną korporacją przewozową, operującą na lądzie i wodzie oraz w przestrzeni powietrznej. Pasażerowie, poczta i kopaliny to tylko niewielki fragment tego, co Twoja firma będzie transportowała (generując dzięki temu określone dochody...).

Wśród środków transportu jakimi dysponuje gracz znajdują się przeróżne pojazdy kołowe i szynowe, jak również rozmaite statki i samoloty. Oczywiście z czasem użytkownik uzyskuje dostęp do coraz doskonalszych maszyn, aby móc sprostać nowym wyzwaniom i utrzeć nosa konkurencji.

Głównym źródłem przyjemności nie jest tylko sam proces zarządzania firmą, ale także podziwianie funkcjonowania skomplikowanego wirtualnego świata... Dzięki szybkiemu rozwojowi techniki, gracz będzie mógł śledzić budowę kilkupoziomowych mostów, obszernych wielkości lotnisk, wieżowców.

Chris Sawyer's Locomotion nie jest przeznaczona tylko dla zaawansowanych graczy, znajdzie się też coś dla laików. Zachowano tradycyjny sposób prezentowania przebiegu wydarzeń, wykorzystano klasyczny rzut izometryczny (istnieje opcja przybliżania i oddalania obrazu oraz obracania go o dziewięćdziesiąt stopni) i szereg charakterystycznych elementów graficznych.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Chris Sawyer's Locomotion (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?