Merchants of Brooklyn (PC) - okladka

Merchants of Brooklyn (PC)

Premiera:
17 marca 2009
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Merchants of Brooklyn (PC)
szewczu @ 15:09 06.05.2009
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Merchants of Brooklyn to produkcja cechująca się dynamiczną akcją oraz niebagatelnie czarnym humorem. Tytuł podziwiać możemy na konsolach nowej generacji, a mianowicie PLAYSTATION3 i Xbox 360, oraz komputerach stacjonarnych.

Cała akcja toczy się w roku 3100, a dokładniej w post-apokaliptycznym Nowym Jorku, gdzie nie obowiązują żadne prawa moralne. Woda zalała wszystko. Stało się to na skutek olbrzymiego ocieplenia, które spowodowało topnienie lodowców, a tym samym podniesienie się poziomu oceanicznych wód. Ocaleni osadzili się w górnych częściach niezatopionego miasta, podzielili na szereg grup społecznych, stawszy się mniej lub bardziej cenionymi obywatelami "nowego" Nowego Jorku.

W produkcji wcielamy w postać elitarnego najemnika Matteo Savio (coś Hiszpanią śmierdzi). Posiada on nadludzkie umiejętności, dostępne dzięki biomechanicznemu tworowi na jego prawej ręce, mogącym przemieniać się w najróżniejsze bronie, jakie zachcemy. Naszym celem jest pomóc wszystkim mieszczącym się w najniższej hierarchii, aby dostali się na najwyższe szczeble społeczeństwa razem z nim, a tym samym zapanowanie nad całą górną elitą.

Merchants of Brooklyn prezentuje się dość ciekawie pod względem graficznym. Całość śmiga na nie byle jakim silniku! Mowa tutaj o CryEngine 2, który wykorzystany został w produkcji Crysis, jednak produkcja nie wykorzystuje całej mocy obliczeniowej narzędzia od Crytek. Zamiast fotorealistycznej grafik, tytuł oferuje nam komiksową oprawę.

Produkt dostępny jest w sieci Steam.

Screeny z Merchants of Brooklyn (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?