Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu (PC) - okladka

Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu (PC)

Premiera:
30 sierpnia 2011
Premiera PL:
13 września 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Angielski
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (43)Gram (6)Ukończone (4)Kupię (11)

Opis Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu (PC)
[R]ay @ 21:22 04.05.2009

Śr. długość gry: 6h 8min

+ czaswięcej

Red Orchestra: Heroes Of Stalingrad to gra akcji, nastawiona przede wszystkim na rozgrywkę wieloosobową. Produkt powstał w studio Tripwire Interactive, które za pierwszą część serii, stworzoną jako mod dla gry Unreal Tournament, zdobyło licencję do wykorzystania silnika Unreal 3 oraz nagrodę pieniężną.

Red Orchestra: Heroes Of Stalingrad przenosi nas do jednej z najsłynniejszych bitew w historii ludzkości - obrony Stalingradu. To właśnie tam gracze podzieleni na dwie ekipy starają się wzajemnie odeprzeć siły nieprzyjaciela. Każda grupa składa się z oddziału dobrze dobranych klas postaci, odpowiedzialnych za właściwą taktykę na polu walki.

Red Orchestra: Heroes Of Stalingrad to nie tylko multiplayer, lecz także skirmish, w którym gracze walczą przeciwko botom. Co ciekawe, nie stajemy do bojów w pojedynkę. Możemy w nich uczestniczyć całym naszym oddziałem.

Pośród cech charakterystycznych produkcji wymienić można: system wykrywania trafień, powodujący rany cielesne w miejscu, w którym uderzyła kula; samouczek oraz dynamicznie dopasowywany poziom trudności; zaawansowany silnik graficzny, odpowiadający za realistyczną fizykę; oraz duże, rozbudowane mapy.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian, dabi132,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):