50 Cent: Bulletproof (PC) - okladka

50 Cent: Bulletproof (PC)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Angielski
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (11)Ukończone (0)Kupię (10)

Opis 50 Cent: Bulletproof (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

50 Cent: Bulletproof to pierwsza produkcja, pozwalająca wcielić się w czarnoskórego rapera i przekonać się, jak niebezpieczne może być nowojorskie podziemie. Bohater zostaje uwikłany w sieć intryg brudnych interesów, o jakiej stróże sprawiedliwości nie mają pojęcia. Pozostaje więc egzekwować własne prawo na własny sposób.

Gra ma charakter sandboxowy, czyli taki, do jakiego zdążyła już nas przyzwyczaić seria GTA. Podobnie jak tam, takie i tutaj świat staje przed nami otworem. Spotykamy różne postaci, załatwiamy interesy, otrzymujemy kolejne misje. Wszystko zależnie od naszego czasu i upodobania. Protegowany nie jest osamotniony na ulicach. Jeśli tylko zechce, towarzyszyć mu mogą członkowie G-Unit w zadaniach, w których może okazać się to konieczne. Pomocnym ramieniem służą Lloyd Banks, Young Buck i Tony Yayo.

Ważnym elementem zabawy jest także cała dodatkowa otoczka. 50 Cent we własnej osobie postarał się o skomponowanie ścieżki dźwiękowej specjalnie na potrzeby produkcji. Nie zabrakło także znanych już od dawna hitów rapera, których można okazyjnie posłuchać.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
Screeny z 50 Cent: Bulletproof (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?