Age of Wonders II: Tron Czarnoksiężnika (PC) - okladka

Age of Wonders II: Tron Czarnoksiężnika (PC)

Premiera:
12 czerwca 2002
Premiera PL:
15 lipca 2002
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (39)Gram (9)Ukończone (12)Kupię (3)

Opis Age of Wonders II: Tron Czarnoksiężnika (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 118h 0min

+ czaswięcej

Age of Wonders II to wspaniała gra strategiczna oparta na systemie turowym. Dołącz do grupy nieśmiertelnych magów z Kręgu Evermore i przywróć równowagę stojącemu na skraju zagłady światu. W wojnie pomiędzy wielkimi magami ścierają się potężne sfery magii. Musisz opanować magiczne siły tworzenia i sprzymierzyć się z nieśmiertelnymi, którzy nimi rządzą. Twoje zadanie to zbudować imperium i stawić czoła pozostałym magom, by przejąć kontrolę nad potężnym artefaktem, jakim jest TRON CZARNOKSIĘŻNIKA.

Dzięki Age of Wonders 2 po raz kolejny przenosimy się do fantastycznego świata pełnego magii i krwawych bitew. Grę rozpoczynamy bez żadnego zaplecza i dopiero z czasem zdobywając kolejne zamki rozbudowujemy swoją potęgę. Rozgrywka tak samo jak w pierwszej części toczy się na dwóch płaszczyznach. W pierwszej eksplorujemy mapę, przemieszczając swoje wojska, zajmując nowe obszary i rozbudowując swoje miasta. W drugiej natomiast toczymy walki z użyciem różnorakich jednostek wojskowych, zaklęć, artefaktów i magicznych broni.

W grze możesz prowadzić bezpośrednią walkę poprzez szarżę na pozycje wroga lub też atakować z bezpiecznego zasięgu wykorzystując Wieże Magii. Każda z nich może zawierać wrota, poprzez które przyzywane są różnego rodzaju stworzenia. W mieści możemy budować lochy, kuźnie, gdzie tworzone są magiczne bronie, biblioteki, obserwatoria i inne lokacje niezbędne władcom do podboju świata. Podczas bitwy dowodząc swoimi wojskami możemy robić to własnoręcznie lub natychmiastowo rozstrzygnąć walkę korzystając z automatycznego przeliczenia wyników.


Wkład w encyklopedię mieli:   Ravnarr,
PEGI: Od 12 lat
Screeny z Age of Wonders II: Tron Czarnoksiężnika (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosurban1212   @   14:32, 27.10.2013
Dosyć dobra gra,ale bez rewelacji 5/10