Metin 2 (PC) - okladka

Metin 2 (PC)

Premiera:
17 grudnia 2006
Premiera PL:
17 grudnia 2006
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (201)Gram (174)Ukończone (20)Kupię (6)

Opis Metin 2 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 192h 25min

+ czaswięcej

Metin2 to gra z gatunku darmowych Massive Multiplayer Online Role-Playing Game (MMORPG), której akcja dzieje się na dalekim Wschodzie, w czasach wojen między trzema fikcyjnymi narodami. Metin2 jest wolne od opłat, także gracze z całego świata mogą wstąpić do tej pięknej, wirtualnej krainy, jednocześnie nie przyprawiając swych portfeli o przypadłość, powszechnie znaną dziś pod nazwą anoreksji. Klienta programu można pobrać za darmo, z oficjalnej witryny gry Metin2.

Akcja gry jest dynamiczna i "wściekła". Błyskawicznie likwidujemy wszystkie złowrogie istoty, znajdujące się w zasięgu naszej broni. To pozwala eksterminować wiele stworzeń naraz. Ponadto, każdy wróg, który znajduje się w zasięgu naszego ataku, przyciąga swoich kompanów.

W grze dostępne są cztery klasy postaci, osiem dużych umiejętności oraz tysiące broni i zbroi. Każda postać posiada unikalne style walki, w tym cięcia, kuszenia, potężne knock-backi ataków oraz finishery.

Gracze mogą stanąć do walki z przedstawicielami innych królestw ,podczas wojny narodów. Zwycięsko z walki wyjdzie to imperium, posiadające mądrego lidera i umiejętnie walczących wojowników, którzy będą dobrze kooperować i wspierać się nawzajem. Każde królestwo po wygranej wojnie otrzymuje pieniądze i ziemię przegranych.

Ponadto, Metin2 oferuje tworzenie albo zapisywanie się do gotowych już gildii graczy. Takowe gildie zrzeszają bohaterów różnych typów lub klas. Każda organizacja może wypowiedzieć wojnę innej, podczas której udział biorą wszyscy jej członkowie. Nagrodą są: złoto, sława i honor.

Wymagania: Twórcy gry Metin 2 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Metin 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmk49   @   12:46, 23.06.2013
Cytat: pscorpio
Ja też właśnie jakoś nie umiem wsiąknąć w te klimaty. Pograłem chwile w Metina, RoM-a, LoL-a, ale nijak nie mogłem poczuć tych gier. Drażni mnie powtarzalność misji i szczątkowa fabuła Poirytowany w Wow'a nie grałem więc się nie wypowiadam.
to jest zło konieczne gier tego typu ponieważ te gry skupiają sie na społeczności graczy gdyby była fabuła to by wrzyscy gonili za za głównymi zadaniami a nie za przedmiotami (to tylko moja wersja) Uśmiech
0 kudosbambi120   @   10:59, 25.06.2013
Gra była fajna jak wyszła.. Teraz szczerze to polecam albo ja olać albo Priv, bo global to shit
0 kudosDiegsoN   @   00:22, 28.07.2013
Cytat: bambi120
Gra była fajna jak wyszła.. Teraz szczerze to polecam albo ja olać albo Priv, bo global to shit


Zgadzam się z kolegą Szczęśliwy Dumny
0 kudos123geninpl   @   12:47, 02.08.2013
Zgadzam się z większością ludzi. Gdy ta gra była w "modzie" i każdy w nią grał była ciekawa i interesująca. Teraz gdy mniej osób gra w tą grę, nie ma znajomych z którymi można by powymieniać się doświadczeniami itd. Według mnie gra po prostu się wypaliła (GLOBAL) pozdrawiam
0 kudosPrzemekAWDS   @   19:20, 24.10.2013
Nie wiem czemu tak wiele osób nie lubi tej gry. Ma wiele zalet i mało wad. Przede wszystkim nie ma bajkowej grafiki znanej z 4story, world of warcraft czy runes of magic. Walka jest dobra, można atakować kilka mobów naraz, questy z początku są nudne, potem mogą być... średnie. Sama gra jest na długi czas, można sie wciągnąć.
0 kudosmmonstrum   @   14:16, 09.11.2013
Generalnie gra skierowana dla młodszych graczy ( <16 lat). Grałem krótko, ale polscy gracze skutecznie mnie zniechęcili do dalszej gry
0 kudosRepcor123   @   20:23, 15.11.2013
Ta gra (jeżeli można nazwać ją grą) jest straszna, te postacie - do dupy, fabuła- pff, a skąd, soundtrack - rzygać mi się chce kiedy słyszę tą muzyczkę.... Spotkałem kiedyś kolesia który ciągle "hejtował" Gothic'a mówił, że to takie do dupy, że grafika "żalowa" - jak to ujął, za to uwielbiał Metina 2, uważam, że każdy ma swoje zdanie ale serio?! Gothic dla mnie jest jednym z najlepszych RPG (świetna fabuła, polonizacja, ten klimat, a grafika - nie wiem ja lubię grafikę w Gothic'u jest ładna, klimatyczna no i dodaje uroku... A Metin 2, dla mnie to gówno na kółkach. Dobra, powiedziałem co mam powiedzieć.
0 kudosKetny123   @   16:21, 19.11.2013
Ja tam lubię od czasu do czasu się zrelaksować przy metku, ale ta okładka jest do dupy...
1 kudosqba24   @   22:13, 04.06.2014
Fajna, ale po 15 minutach się nudzi :/
0 kudosSunys   @   02:39, 01.09.2015
Jakby na to nie patrzył, gra ma już za sobą lata świetności i w tej chwili jest rozwijana wyłącznie pod kątem ludzi, którzy najwięcej płacą ( czyt. top lvle). Niemniej jednak ma ona coś w sobie, co przyciąga i będzie przyciągać. Pozdrawiam osoby, które zaczęły w 2007 roku Uśmiech
0 kudosTheCerbis   @   12:36, 01.09.2015
Z tego co pamiętam była to moja pierwsza gra MMO... Bardzo miło wspominam początki. Od razu gdy wszedłem do gry ze świeżo stworzoną postacią ktoś do mnie podbiegł i zapytał czy potrzebuję pomocy. Osoba ta podarowała mi również różne przedmioty na początek. Ach, te wspomnienia. Mimo tego, że gra jest niemiłosiernie wtórna to mam dobre wspomnienia. : >
0 kudosKotecek_PL   @   14:19, 29.09.2017
Pobrałem sobie to to z steama ale to nie działa .


Obrazek


0 kudosKotecek_PL   @   10:35, 30.09.2017
Pograłem chwilę i muszę wystawić najgorszą możliwą ocenę tej gry.
Cheaty na każdym kroku. Co jakiś czas przechodzi gość bijący te kamienie nie ruszając się i bije z prędkością światła. Jakiś geniusz wpadł na pomysł aby gra zawierała exbota .Każda normalna produkcja walczy z takimi praktykami a nie je wprowadza w mechanikę gry. Boty latają i podbierają doświadczenie a przy okazji denerwują innych. Interfejs gry jest niedostosowany do wyższych rozdzielczości, jest bardzo niewygodny. Podsunąłem supportowi aby wprowadzili skalowanie tak jak to jest rozwiązane w world of tanks. Gra się potrafi zawieszać nie wiadomo od czego. Zawarty w grze program mający zapobiegać cheatom w rzeczywistości zapobiega działaniu OSD w MSI Afterburner. Niektóre tekstury wywołują łzawienie oczu. Niekiedy mooby potrafią stać 5 metrów od postaci a i tak wilki użrą cię w tyłek, chyba bezprzewodowo jakoś. Jest to najgorsza gra jaką ostatnio zobaczyłem. To co się tam odwala przechodzi ludzkie pojęcie .

TRAGEDIA . nie polecam
2 kudosRudyRyś12   @   13:39, 03.10.2017
Prawda. Metin jest oceniany przez pryzmat wspomnieć i drobnej melancholii zdecydowanie zbyt często, zaburzając faktyczny obraz tytułu. Kiedyś naprawdę przyjemna gra, dziś ma problemy z podstawową optymalizacją. Zdecydowanie podpisuję się pod powyższym komentarzem.
Dodaj Odpowiedź