Augustus: W Służbie Cezara (PC) - okladka

Augustus: W Służbie Cezara (PC)

Premiera:
01 sierpnia 2004
Premiera PL:
10 lutego 2005
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Polski
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (3)

Opis Augustus: W Służbie Cezara (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 4h 0min

+ czaswięcej

Augustus: W Służbie Cezara to porywająca gra akcji z epicką fabułą w tle. Po śmierci Cezara w 44 r. p.n.e. Marek Antoniusz sięga po władzę i pojmuje za żonę legendarną królową Kleopatrę. Jednakże prawowitym spadkobiercą Cezara jest Oktawian. Wkrótce wybucha wojna domowa, która kończy się zdobyciem Aleksandrii przez Oktawiana oraz samobójstwem Marka Antoniusza i Kleopatry. Senat rzymski nadaje nowemu cesarzowi imię August. 40 lat jego panowania przyniesie cesarstwu pokój i dobrobyt.

Akcja gry toczy się przed tymi historycznymi wydarzeniami, zaraz po śmierci Cezara. Wrogowie Augusta jednak nie zasnęli... Wciel się w Tytusa Gladiusa, przybocznego gwardzistę Oktawiana i wykonaj dla niego niebezpieczne zadania. Tajne misje, walka na śmierć i życie oraz niezliczone przygody będą od tej pory Twoim dniem powszednim. Zapisz na nowo karty historii Rzymu – teraz wyłącznie od Ciebie zależy, czy Oktawian odzyska należne mu Cesarstwo.

Cechy:
- Jako były gladiator i cesarski agent odkrywaj intrygi, przekradaj się niezauważony poprzez wrogie pałace tocz pojedynki na śmierć i życie.
- Używaj różnego rodzaju historycznego uzbrojenia, jak pilum, gladius, sica, ascia czy pugio.
- Liczne sekwencje filmowe - łącznie 30 minut - pozwolą lepiej wczuć się w pełną napięcia atmosferę gry.
- Doskonały silnik graficzny 3D "FarWorld" ze szczegółami odwzorowuje starożytny Rzym w swej wspaniałości. Podziwiaj akwedukty, bazyliki i statuy, odwiedź świątynie i domy mieszkalne. Dzięki wysokiej jakości teksturom, dynamicznemu oświetleniu oraz generowanych w czasie rzeczywistym cieniom Rzym wygląda oszałamiająco realistycznie.


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix,
PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Augustus: W Służbie Cezara (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?