Heroes of Might & Magic III: Armageddon's Blade (PC) - okladka

Heroes of Might & Magic III: Armageddon's Blade (PC)

Premiera:
30 września 1999
Premiera PL:
10 grudnia 2000
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (194)Gram (41)Ukończone (78)Kupię (6)

Opis Heroes of Might & Magic III: Armageddon's Blade (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 39h 19min

+ czaswięcej

Armageddon's Blade to niesamodzielny dodatek do Heroes of Might & Magic III: The Restoration of Erathia. Kampanii w dodatku jest 6 – nie są tym razem połączone nicią fabularną, jak to miało miejsce w podstawie; przedstawiają historie sześciu różnych bohaterów.

Armageddon’s Blade dodaje także nowy zamek – Wrota żywiołów, w których możemy rekrutować żywiołaki (które w podstawie nie posiadały własnego zamku), a także feniksy i driady. Oczywiście każdy z potworów posiada swoje ulepszenie. Wraz z nowym zamkiem pojawia się 16 bohaterów z wspomnianych Wrót i dodatkowo jeden, Sir Mullich z Zamku.

Prócz wspomnianych potworów z Wrót Żywiołów, spotkać możemy m.in. nowe smoki [kryształowy, rdzawy, magiczny i błękitny] Knurzy jeźdźcy, mumie, rozbójnicy, trolle...

Pojawiło się 38 map do Misji Pojedynczych. Prócz nich doszła możliwość wygenerowania losowej mapy – ustalamy tylko kilka kryteriów. Do Edytora map zostały dodane elementy z dodatku.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPabloMG   @   15:34, 09.09.2014
Heroes of Might & Magic III: Armageddon's Blade dosyć ciekawy dodatek wprowadzający dodatkowe miasto, szereg nowych kampanii wraz bohaterami, liczba jednostek wzrasta, rozgrywka dalej wciąga.