Stormrise (PC) - okladka

Stormrise (PC)

Premiera:
24 marca 2009
Premiera PL:
03 kwietnia 2009
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (12)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Stormrise (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Stormrise to strategia czasu rzeczywistego opracowana przez firmę Creative Assembly, która znana jest w kręgach strategów przede wszystkim za sprawą PeCetowej serii Total War.

Gra przedstawia nam post-apokaliptyczny świat, wyniszczony w wyniku katastrofalnych zdarzeń, które miały tu miejsce wieki temu. W ruinach dawnego globu toczy się wieczny bój o przetrwanie, a głównymi walczącymi są dwie frakcje: Echelon oraz Sai. Podczas gdy ostatni członkowie Echelon, którzy przeżyli tajemniczą katastrofę, pracowali nad nowymi rozwiązaniami i odbudową planety, plemienni przedstawiciele Sai zaczęli ją zasiedlać, dostosowując się do nowych warunków i środowiska. Różniące się poglądy oraz brak akceptacji, doprowadziły do wzajemnej wrogości między dwoma frakcjami i walki o każdy skrawek powierzchni.

Dzięki wielopoziomowemu systemowi kontroli, zaprojektowanemu od podstaw na konsolę, w łatwy sposób możemy obrać strategiczne punkty na polu bitwy, a także zarządzać swoimi jednostkami zarówno z powietrza, lądu, jak i podziemi. Przyjazny w obsłudze interfejs, pozwala na szybki wybór jednostek, ich rozmieszczenie, a także nawigację.

Stormrise działa na zaawansowanym, w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, a więc wszelakie boje obserwować można z dowolnej perspektywy i niebywałą ilością detali.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789, roxa175,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Stormrise (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   08:42, 11.06.2009
Według mnie to najgorsza gra wydana w ostatnim czasie grafika słaba sterowanie jednostkami strasznie pokręcone jednym słowem nie polecam tej gry.
0 kudosguniox   @   14:39, 07.08.2009
Słabiutka strategia z tragicznym wręcz sterowaniem i przeciętną fabułą i grafiką. Fajne są jedynie wyzwania taktyczne.