The Golden Horde (PC) - okladka

The Golden Horde (PC)

Premiera:
15 lipca 2008
Premiera PL:
sierpień 2008
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (9)Gram (3)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis The Golden Horde (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Golden Horde to oparta na wydarzeniach historycznych strategia czasu rzeczywistego opowiadająca o konfliktach wybuchających w Europie, Azji centralnej i Rosji na początku XIII wieku.

Odtwarzaj wielkie historyczne bitwy i ukończ ogromną kampanię bazującą na zawirowaniach politycznych tamtych czasów. Dzięki dodatkowym elementom rozgrywki zaczerpniętym z gier RPG, ciekawym bohaterom, bajecznej grafice i prostemu sterowaniu gra Golden Horde oferuje doskonałe wprowadzenie w świat strategii czasu rzeczywistego.

* Historyczne podstawy! Gra opiera się na historycznych wydarzeniach - konfliktach i bitwach na początku XIII wieku.
* Trzy różne frakcje! Krzyżowcy, Mongołowie i Rosjanie różnią się typami jednostek, budynków, stylem walki i posiadają unikalnych bohaterów.
* Przejmuj ekwipunek i jednostki! Jednostki wroga można przekonać do twoich racji, broń poległych może się przydać, a neutralne jednostki takie jak dzikie konie będą na pewno cennym dodatkiem do armii.
* Zmiany w trakcie walki! Dostarczaj swoim jednostkom ekwipunek i wsparcie w trakcie walki.
* Oglądaj prognozę pogody! Warunki pogodowe są istotnym czynnikiem rozgrywki. Wiatr wpływa na właściwości lotne strzał, deszcz zmniejsza zasięg wzroku, a śnieg znacznie spowalnia poruszające się jednostki.
* Werbowanie jednostek wroga! Niektórzy bohaterowie posiadają zdolność przekonywania jednostek wroga, by przyłączyły się do jego armii.
* Zbieraj broń i ekwipunek! Każdy poległy żołnierz zostawia po sobie ekwipunek, który może zostać wykorzystany w walce przez inne jednostki.
* Mobilne budynki Mongołów. Każdy budynek Mongołów jest mobilny i może przemieścić się w dowolne miejsce na mapie. Stwarza to ogromne możliwości strategiczne.
* Używaj tarczy! Każda walcząca w ręcz jednostka wyposażona jest w tarczę, dzięki której broni się przed atakami łuczników i innymi zagrożeniami.
* Unikalne uzbrojenie! Posiadające dodatkowe właściwości uzbrojenie, niedostępne w produkcji, można znaleźć na polu bitwy.
* Okupacja! Neutralne budynki i wioski są najlepszym źródłem rekrutów.


Wkład w encyklopedię mieli:   Andziorka,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z The Golden Horde (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):