Birth of America II: Wars in America 1750-1815 (PC) - okladka

Birth of America II: Wars in America 1750-1815 (PC)

Premiera:
21 sierpnia 2008
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Birth of America II: Wars in America 1750-1815 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Sequel gry strategicznej wydanej w Polsce jako Narodziny Ameryki. Omawiany program - jak sama nazwa wskazuje - pozwala przeżyć okres 1750-1815 i wziąć udział w wojnie secesyjnej w tychże latach.

Sequel nie różni się założeniami od swego poprzednika, lecz posiada masę nowych usprawnień. Najbardziej przyciągającym uwagę jest system tak zwanych Engagement Points. Owe punkty obrazujące nasze zasługi udostępniają nowe opcje na każdym tle. Począwszy od dostępu do nowych typów jednostek, poprzez unikalne działania polityczne, na nowych rozwiązaniach ekonomicznych kończąc. Pojawiły się także nowe rozkazy w czasie bitew. Może to być rozkaz szarży z bagnetami czy też próba zabójstwa dowódcy. Oczywiście, Sztuczna Inteligencja także może stosować powyższe taktyki. Wars in America to także nowe typy jednostek. Od miejskiej milicji, poprzez zasieki, okręty, na Indianach oraz germańskich najemnikach kończąc.

Poza główną kampanią możemy również rozegrać potyczkę z żywym przeciwnikiem w trybie gry wieloosobowej. Mało tego, developer przygotował kilka pojedynczych scenariuszy, zawierających historyczne bitwy tamtego okresu.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Birth of America II: Wars in America 1750-1815 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?