Raven Squad: Operation Hidden Dagger (PC) - okladka

Raven Squad: Operation Hidden Dagger (PC)

Premiera:
18 sierpnia 2009
Premiera PL:
19 listopada 2009
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (4)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Raven Squad: Operation Hidden Dagger (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 2h 0min

+ czaswięcej

Raven Squad: Operation Hidden Dagger jest pierwszym tytułem węgierskiego studia developerskiego Atomic Motion. Mamy tu do czynienia z hybrydą strategii czasu rzeczywistego oraz pierwszoosobowego shootera.

Dowodzimy dwoma grupami najemników, którzy znaleźli się w środku amazońskiej dżungli, otoczeni przez wroga. Łącznie pod naszą komendę zostało oddanych ośmiu psów wojny, których zadaniem będzie ucieczka z terytorium nieprzyjaciela. Dokonamy tego za sprawą specyficznych umiejętności każdego z naszych podkomendnych. Każdy człowiek posiada swoje osobliwe cechy oraz dostępny ekwipunek, co sprawia, że obie drużyny uzupełniają się i wspomagają wzajemnie we wspólnej walce o przetrwanie.

W każdym momencie możemy własnoręcznie wcielić się w skórę danego najemnika i samemu wykonać trudne zadanie, nie zdając się na Sztuczną Inteligencję. Możemy przykładowo, szturmując wrogi obóz, wydać stosowne rozkazy oraz wziąć udział w akcji jako snajper, sprzątając najbardziej niebezpiecznych wrogów. Oczywiście, bez problemu można także rzucić się w wir walki, bądź po cichu wyeliminować zagrożenie. I wreszcie: możemy wydać stosowne polecenia i obserwować krwawe widowisku siedząc wygodnie w fotelu.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Raven Squad: Operation Hidden Dagger (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?