SBK-08 Superbike World Championship (PC) - okladka

SBK-08 Superbike World Championship (PC)

Premiera:
20 czerwca 2008
Premiera PL:
02 grudnia 2008
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (29)Gram (6)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis SBK-08 Superbike World Championship (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Omawiany program, który został przygotowany łącznie na pięć platform, jest konkurencją dla serii MotoGP, która jako jedyna oferowała graczom wcielenie się w zawodowego motocyklistę w wyścigach najszybszych ścigaczy na świecie. Studio developerskie Milestone we wczesnych latach swego działania tworzyło serię Superbike dla EA, a co za tym idzie - projektant ma pewne doświadczenie w tego typu produkcjach. SBK-08 to przede wszystkim większe doznania płynące z realizmu, do którego przywiązano sporą wagę.

Tytuł bazuje na licencji mistrzostw Superbike World Championship, które odróżniają się od konkurencyjnych MotoGP faktem, iż zawodnicy zasiadają tutaj na maszynach dostępnych ogólnie w sprzedaży dla normalnych użytkowników dróg, jedynie z tą różnicą, ze zostały one odpowiednio stuningowane na potrzeby wyścigów. Gracz może szeroko ingerować w odpowiednią konfigurację swojego ściga. Ważna jest oczywiście długość przekładni, siła hamulców czy twardość zawieszenia, lecz poza tym użytkownik może zasięgnąć rady u kolegów z teamu, którzy pomogą dobrać odpowiednie ustawienia.

Tytuł charakteryzuje się także zadowalającą ilością trybów zabawy, także dla kilku żywych graczy. W SBK-08 Superbike World Championship znaleźć można również odświeżoną oprawę audio-wizualną, która dostarczy większej dawki wrażeń.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z SBK-08 Superbike World Championship (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?