Straż Nocna (PC) - okladka

Straż Nocna (PC)

Premiera:
18 sierpnia 2005
Premiera PL:
19 kwietnia 2006
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Polski
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (74)Gram (30)Ukończone (7)Kupię (0)

Opis Straż Nocna (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 83h 20min

+ czaswięcej

Wśród nas są ludzie, którzy wyglądają całkiem zwyczajnie, lecz są zupełnie odmienni - nazwają siebie The Others. Tym co wyróżnia ich od innych ludzi, jest umiejętność wkraczania do równoległej rzeczywistości zwanej Dusk, w której magiczne zdolności tylko czekają na swojego zdobywcę. Od początku istnienia The Others poświęcili swe życie by służyć i walczyć za dobro. Cześć z nich zjednoczona w organizację zwaną Night Watch walczy nocami ze sługami światła. Ci służący w dzień próbują pozbyć się drugiej strony. Walka toczy się już od wieków, i dopóki jedna ze stron nie przeważy szali, bitwa nadal będzie trwać...

Night Watch to unikatowe połączenie gry RPG z elementami taktycznymi. Nowa produkcja studia Nival Interactive oparta jest na klasycznej książce science-fiction napisanej przez Siergieja Łukjanienki, która doczekała się nie tylko gry, lecz także premiery filmowej.

Grę rozpoczynamy postacią będącą na siódmym poziomie doświadczenia. Z czasem eliminując przeciwników i wykonując różnorodne zadania zdobędziemy nowe doświadczenie, które pomoże nam w rozwijaniu nowych umiejętności. Każda postać może rozwijać się w jednym z trzech kierunków:

- Shapeshifter - potrafiącego zmieniać postać,
- Enchanter - wzywający do walki sługi,
- Mag - władający najpotężniejszymi zaklęciami.

Każda z powyższych klas postaci charakteryzuje się odmiennymi umiejętnościami oraz dostępnym arsenałem magicznych zaklęć, których w grze będzie około 70.

Przygotuj się na wkroczenie do świata pełnego magicznych walk, w dwóch równoległych rzeczywistościach. Night Watch to bardzo dynamiczna, pełna walk oraz wspaniałej grafiki produkcja, o niezwykle wciągającej i pełnej zwrotów fabule.


Wkład w encyklopedię mieli:   Ravnarr, gregory16mix,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Straż Nocna (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosJackieR3   @   18:06, 03.07.2010
Turówka spod znaku Silent Storm chociaż tematyka zupełnie inna.Na początku właśnie fabuła mnie trochę niespecjalnie wciagała.Jednak zamiast czarów i to w XX wieku wolę giwery i granaty.Ale gra dobra i warta zagrania.Oczywiście dla kogoś kto nie spodziewa się graficznych fajerwerków i szybkiej akcji.