Command & Conquer: Renegade (PC) - okladka

Command & Conquer: Renegade (PC)

Premiera:
26 lutego 2002
Premiera PL:
01 marca 2002
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Angielski
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (34)Gram (7)Ukończone (5)Kupię (0)

Opis Command & Conquer: Renegade (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 8h 30min

+ czaswięcej

Command & Conquer Renegade jest szybką gra akcji w środowisku 3D osadzoną w fascynującym uniwersum Command & Conquer. Po raz pierwszy zobaczysz z bliska ten świat i osobiście będziesz przedzierać się między budynkami, pojazdami oraz posługiwać się bronią dobrze znaną z oryginalnego C&C.

Wcielasz się w Havoca, elitarnego komandosa GDI, który walczy i odkrywa otoczenie z perspektywy pierwszej osoby. Masz teraz szansę założyć znoszone buty zdegenerowanego komandosa, który wsławił się w oryginalnym Command & Conquer. Szybki, śmiertelnie niebezpieczny i skuteczny, Havoc jest elitarną jednostką, która zawsze wykonuje powierzone jej zadania - niezależnie od kosztów. Przedzierając się przez wnętrza lub otwarty teren możesz zarówno korzystać z siły, jak również prowadzić tajne operacje, byle tylko wypełnić cele misji skierowanej przeciw Bractwu Nod. Jako jedyna, ale najpewniejsza gwarancja zwycięstwa GDI, będziesz prowadzić wojnę przeciw diabolicznemu Bractwu korzystając nie tylko z szerokiego arsenału, ale również wielu pojazdów znanych ze świata Command & Conquer.

Będziesz przemykać na motocyklu rakietowym, smażyć wrogów salwami z czołgu ogniowego lub siać zniszczenie z myśliwca Orka. Command & Conquer Renegade to pełna napięcia gra wieloosobowa z wieloma opcjami gry drużynowej oraz odmianami pojedynków.

Gra wieloosobowa będzie obsługiwana przez Westwood Online, sieciowy serwis gier, który ma przeszło milion uczestników. Poznaj Command & Conquer z bliska. Command & Conquer nie będzie już kojarzyć się wyłącznie z perspektywicznym widokiem pola walki - teraz akcja toczy się wokół ciebie w pełnym trójwymiarowym środowisku.

Odkryj co jest za, na i wewnątrz wszystkich znanych budynków i jednostek z oryginalnego Command & Conquer. Usiądź w fotelu kierowcy najpopularniejszych pojazdów z poprzednich gier C&C. Te potężne maszyny pomogą ci zdobyć przewagę na terytorium wroga. Jeśli będziesz potrzebować więcej mocy - ognia lub silnika - kluczem do sukcesu misji może być przejęcie czołgu Nod.


Wkład w encyklopedię mieli:   Ravnarr,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Command & Conquer: Renegade (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbilskipatryk2   @   06:27, 18.09.2009
czy moze ktos powiedziec jak te kody dzialaja bo chodzi o kod z jakim parymetrem mam wlaczyc gre i czy powiecie gdzie i jak ten kod wpisac chyba tak brzmi: -console cheatcc i gdzie i jak to wpisac!!!??? Płacz A i jeszcze ta 3 misja w tej grze w zimie zniczczylem tame i pawer planta na dole i weszlem spowrotem na tame i gdzie teraz isc zeby nastepny cel zrealizowac??? mam sie cofnac? ale gdzie jak wiecie to piszcie na gg nawet jak nie jestem dostepyn ok? z gory dzienki Uśmiech
0 kudossebogothic   @   17:55, 07.07.2012
W grę grałem bardzo dawno, chyba 7 lat temu. Niewiele więc z niej pamiętam. Były jakieś dwa przeciwne stronnictwa, i główny zły Mendoza. Pamiętam jednak, że świetnie się bawiłem, więc gra otrzymuje ode mnie 9/10.