The Sims 2: Cztery pory roku (PC) - okladka

The Sims 2: Cztery pory roku (PC)

Premiera:
27 lutego 2007
Premiera PL:
02 marca 2007
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (116)Gram (40)Ukończone (10)Kupię (7)

Opis The Sims 2: Cztery pory roku (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 72h 2min

+ czaswięcej

Stań w obliczu zupełnie nowych, sezonowych wyzwań! Każda pora roku w niecodzienny sposób wpływa m.in. na relacje między Simami, ich nastrój, umiejętności oraz karierę. Konieczne okaże się stosowne do pogody ubieranie bohaterów, gdyż w przeciwnym razie po prostu zamarzną na dworze lub odczują bolesne skutki poparzenia skóry promieniami słonecznymi. Pogoda w The Sims 2 Cztery pory roku nie raz spłata figla!

Niezależnie od tego, czy będziesz zacieśniać rodzinne więzi zimą, na wiosnę przeżywać rozkwitający romans, pogłębiać przyjacielskie stosunki latem, lub starać się o szybki awans jesienią, pory roku w istotny i niespotykany wcześniej sposób wpłyną na życie Twoich Simów! Latem walcz z upałami – załóż strój kąpielowy i wskocz do basenu. Zimą wybierz się na łyżwy, a przy okazji stocz bitwę na śnieżki i ulep bałwana. Każdy sezon jest wyjątkowy dzięki prezentowanym na ekranie efektom specjalnym, budującym klimat zmieniającej się pogody. A umiejętna uprawa ogródka będzie nagradzana sokami o zaskakujących właściwościach - napoje miłosne, energetyczne, lecznicze czy poprawiające inteligencję to tylko niektóre z nich...


Wkład w encyklopedię mieli:   winster,
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera sceny erotyczne
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmussak   @   17:07, 08.05.2009
Moim zdaniem jest to najlepszy dodatek do Simsów2. Wspaniałe efekty wizualne cieszą oko i urozmaicają grę, która przestaje już być na tyle monotonna co w przypadku czystej, zwykłej, głównej wersji gry Sims2.
0 kudosLordXenom   @   21:10, 08.11.2009
nareszcie jest zima w moim domu w simsach
ach jak mi tego brakowało...
polecam
0 kudosAskAssistant   @   15:24, 17.04.2010
Bardzo Fajny dodatek, bardzi mi sie spodobało jak zaczął padac śnieg, zacząłem lepic bałwana Szczęśliwy

Polecam ten dodatek Uśmiech
0 kudosamdep50   @   14:34, 21.07.2010
Mam tylko grę podstawową i Własny Biznes, teraz kupiłam "4 pory roku" i bardzo mi się spodobało, jestem bardzo zadowolona, że to kupiłam.
Lubię zajmować się realnymi roślinami, skrzyniami z roślinami mam zastawiony cały balkon i ta tematyka bardzo mi odpowiada. ;-)
Bardzo zabawny jest pomysł Simorośli - chociaż ja jeszcze żadnego Sima w tym stanie nie mam i nie dążę do tego. Ale pomysł mi się podoba.
Ten dodatek pozwala też wybrać kilka nowych zawodów - chociaż oczywiście nie stwarza to wielkiej różnicy, bo i tak nie uczestniczymy w żaden sposób w życiu zawodowym naszych Simów... :-(
Tyle tylko, że są nowe nagrody zawodowe - dobre i to. ;-)
0 kudoskafel123full   @   21:10, 31.10.2010
Dzięki temu dodatkowi w tej grze powiało... chłodem brr... Z tym lepieniem bałwana to fajna zabawa; szkoda, że od razu nie wpadli na to by dać 4 pory roku w podstawowej wersji.
Dodaj Odpowiedź