Fate of Hellas (PC) - okladka

Fate of Hellas (PC)

Premiera:
02 maja 2008
Premiera PL:
sierpień 2008
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (15)Gram (2)Ukończone (4)Kupię (3)

Opis Fate of Hellas (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Strategia czasu rzeczywistego osadzona w czasach starożytnych. Do dyspozycji dwie kampanie po siedem misji każda, opierają się one na losach legendarnych bohaterów tamtych czasów. Gracz jako dowódca wojsk sprzymierzonych ma okazję walczyć ramię w ramię z mężnym Aleksandrem Wielkim.

Kampanie skupiają się na dziejach Macedonii oraz Grecji, a co za tym idzie - zaprowadzeniu spokoju i stabilności na nowo zdobytych ziemiach. Wirtualni dowódcy zmierzą się z przeciwnikami wyżej wspomnianych mocarstw. Akcja rozgrywa się na przełomie V i VI w. p.n.e. Esencją rozgrywki w Fate of Hellas jest oczywiście walka. Wybierać można pomiędzy trzema zróżnicowanymi formacjami bojowymi, ale to nie wszystko. Armie gracza mogą korzystać z oręża zabitych przeciwników, aby jak najlepiej dostosować się do wybranej taktyki. Nie zabrakło także machin oblężniczych pomagających przełamać najbardziej zacięte oblężenia.PEGI: Od 16 lat
Screeny z Fate of Hellas (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSnapperXD   @   22:16, 13.07.2010
Gra ma bardzo fajną fabułę lecz twórcom gry nie wyszło ze Spartanami ,ponieważ w Sparcie nie było rydwanów i takich hełmów ,zrobili z nich takich rzymian.