Airline Tycoon Evolution (PC) - okladka

Airline Tycoon Evolution (PC)

Premiera:
05 lipca 2002
Premiera PL:
15 listopada 2002
Platformy:
Gatunek:
Ekonomiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (40)Gram (16)Ukończone (5)Kupię (8)

Opis Airline Tycoon Evolution (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 34h 30min

+ czaswięcej

Airline Tycoon Evolution to strategia ekonomiczna, w której gracz ma możliwość przejęcia dowodzenia nad własnymi liniami lotniczymi. Produkcja pozwala zarządzać wszystkimi najważniejszymi aspektami tegoż przedsięwzięcia.

Zaczynamy oczywiście od jednego, dwóch samolotów, by następnie stać się prawdziwym potentatem. Dbamy o kondycję finansową firmy, inwestujemy w nowe maszyny oraz infrastrukturę. Pilnujemy by wszyscy byli zadowoleni, a w rezultacie podnosimy morale swoich pracowników. To natomiast skutkuje lepszym nastrojem oraz lojalnością.

W Airline Tycoon Evolution wystawimy 48 portów lotniczych i kupimy ponad 200 lotów. Co ciekawe, w grze można samodzielnie składać samoloty, wykorzystując do tego celu części, z których są zbudowane.

Airline Tycoon Evolution to przyjemna dla oka oprawa graficzna oraz muzyczna.


Wkład w encyklopedię mieli:   sebil,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Airline Tycoon Evolution (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossebil   @   16:42, 09.06.2011
fajna gierka o własnych liniach lotniczych ale wiecie u mnie ta gra to takie maleństwo zakopane gdzieś w stercie płyt ,ale pamiętam trochę w nią grałem
daję 7
0 kudosiselor   @   23:06, 21.12.2011
Doszedłem w tym do ostatniej misji ale padłemSzczęśliwy Ni cholery nie mogłem przejść. Za to zdarzało mi się (dosyć często) grac w trybie "Wolna gra" czy jak to się nazywa. Co prawda szybko się nudzi ale jako bezstresowe granie....sprawdza się świetnie.
0 kudosDuchLuk   @   11:59, 24.12.2012
To jest ta wersja rozszerzona pierwszej części? Bo jeśli tak to zastanawiam się kto wpadł na pomysł zmiany polskiego dubbingu, który w pierwszej części był świetny, a w tej został hmmm... zbrukany.