Building & Co: Zostań Architektem (PC) - okladka

Building & Co: Zostań Architektem (PC)

Premiera:
18 stycznia 2008
Premiera PL:
20 maja 2008
Platformy:
Gatunek:
Ekonomiczna / Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (13)Gram (17)Ukończone (0)Kupię (11)

Opis Building & Co: Zostań Architektem (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Building & Co to innowacyjny symulator budowy miasta, w którym gracze muszą się zmierzyć ze wszystkimi aspektami zarządzania prawdziwą budową. Podczas wykonywania kolejnych projektów należy przestrzegać określonych wymagań dotyczących jakości, budżetu, terminu zakończenia prac oraz ograniczeń technicznych.
Prace konstrukcyjne są prowadzone w bogatym i szczegółowo odwzorowanym środowisku trójwymiarowym. W trakcie budowy będziesz zatrudniać robotników, zamawiać potrzebne materiały, a także tworzyć plany fundamentów i poszczególnych pięter. Building & Co to pierwsza gra, która umożliwia zarządzanie projektem i placem budowy z uwzględnieniem aspektów technicznych, jednocześnie zapewniając świetną rozrywkę wszystkim fanom tego gatunku gier.
Architekt, planista, brygadzista: będziesz nadzorować budowę najbardziej szalonych projektów. Twoje decyzje nie będą niczym ograniczone, masz pełną swobodę działania!
Rysuj plany i buduj wiele różnych budynków w środowisku 3D: domy mieszkalne, hotele, banki, muzea, szpitale, a nawet centra handlowe!

W wielu dziedzinach będą ci pomagać profesjonalni doradcy: w zarządzaniu personelem, materiałami, w sprawach związanych z logistyką i architekturą. W trybie kariery tworzysz kolejne projekty o rosnącym poziomie trudności. W trybie piaskownicy możesz dać upust swoim zdolnościom twórczym i tworzyć dowolne konstrukcje bez żadnych ograniczeń.

PEGI: Od 3 lat
Najnowsze wiadomości na temat Building & Co: Zostań Architektem (PC)
Screeny z Building & Co: Zostań Architektem (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoszielonygeneral   @   13:34, 26.08.2010
Gra jest bardzo dobrym treningiem szarych komórek. Nie jest łatwa i zapewnia wiele zabawy. Szkoda, że TOPWARE ogłosił upadłość i nie będzie kontynuacji tak fajnego tytułu.