Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy (PC) - okladka

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy (PC)

Premiera:
09 października 2007
Premiera PL:
08 listopada 2007
Platformy:
Gatunek:
RPG / Przygodowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (121)Gram (26)Ukończone (29)Kupię (9)

Opis Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 68h 0min

+ czaswięcej

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy to pierwszy oficjalny dodatek firmy Obsidian do jej słynnego RPG-a Neverwinter Nights 2. Gracz Przenosi się do Rashemenu, krainy rządzonej przez wiedźmy zwane Hathran. Opowieść zaczyna się tuż po wydarzeniach poznanych w drugiej części Neverwinter Nights. Po finałowej walce z królem Cieni, osamotniony bohater budzi się głęboko pod ziemią. Zewsząd otaczają go hordy złych duchów i inne wrogo nastawione istoty. W tym momencie zaczyna się nowa, tajemnicza i mroczna przygoda, która na zawsze odmieni losy naszego herosa.

* Ponownie pokieruj losami pogromcy Króla Cieni.
* Wypróbuj nowe zaklęcia, rasy oraz klasy; zarówno bazowe jak i prestiżowe.
* Poczuj potęgę prowadzonego bohatera - rozwój postaci podniesiono do 30 poziomu!
* Spotkaj na swej drodze nowych bohaterów niezależnych - jeszcze bardziej rozbudowanych, obdarzonych głębszą psychiką, ciekawszych, bardziej wielowymiarowych.
* Walcz i negocjuj z kilkunastoma nowymi istotami: Niebieskimi Smokami, Shamblerami i Treantami.
* Odkryj piękną, przepojoną energią duchów krainę Rashemen, w której rządy sprawują wiedźmy zwane Hathran.
* Przeżyj jeszcze bardziej osobistą, epicką i mroczną przygodę niż ta, której dane ci było doświadczyć grając w podstawową wersję gry.
* Ciesz się ulepszonym i bardziej logicznym procesem tworzenia oraz magicznego ulepszania przedmiotów i uzbrojenia, który umożliwiają nowe receptury i komponenty.
* Przebieraj w skarbnicy poprawionych oraz rozbudowanych narzędzi dla moderów (nowe modele, tekstury i obiekty).
* Na własne oczy zobacz efekty modernizacji i optymalizacji silnika znanego z Neverwinter Nights 2, który oferuje zdumiewające doznania graficzne!
* Przeżyj do 20 godzin wciągającej zabawy!


Wkład w encyklopedię mieli:   winster,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguniox   @   12:47, 04.08.2009
Można sobie pograć ponad 20 godzin. Bardzo dobry dodatek.
0 kudosLorun   @   17:09, 13.08.2009
Nie podoba mi się ten dodatek ale cóż Dumny To tylko moje skromne zdanie xD
0 kudosmorwind   @   18:07, 01.09.2009
Mam problem , nie mam pojęcia jak się handluje rudą itp. z tego plecaka może ktoś pomóc ?? Gra jest fajna .
0 kudosHostelpl   @   15:03, 28.02.2010
Dobry dodatek kontynujacy droge portowca ale wkurza mnie ten glod dusz trzeba sie czasem nameczyc zaby znales jakas dusze do pozarcia ale gre przeszedlem 5 razy i mi sie nie nudzi ale co do rudy nie mylnelo ci sie z zehirem:}??
0 kudosiselor   @   00:26, 19.12.2011
Pod względem fabularnym uważam że mamy tu do czynienia z jednym z najlepszych tytułów w tym gatunku, który bez wstydu postawić można obok Tormenta. W zasadzie sama złożoność fabuły przebija chyba wszystko prócz Tormenta....Ale - jeśli idzie o towarzyszy...Zawiodłem się. Z tymi z "podstawki" się zżyłem, było mi smutno gdy Shandra zginęła, było mi zajebiście smutno gdy się okazało że Quara chyba nie przeżyła zawalenia siedziby Króla Cieni, do Neeshki czułem coś w rodzaju....wirtualnego uczucia;) Szkoda mi bardzo Casavira i Gronbara. A w Masce? Okku - fajny misio, dobrze walczy, ale jak dla mnie to taki paladyn w misiej skórze; anielicy wogóle nie miałem w drużynie; Safiya? Taka zwyczajna. Kiedy wyznała mi miłość powiedziałem że sorry, ale ja nie odwzajemniam jej uczuć. Po prostu zawsze będę uważał że miłością mojego bohatera jest Neeshka (kiedyś wrócę do tej gry z Romance Packiem). Jedyną ciekawą postacią jest Gann choć na początku bardzo mnie...irytował. Rozwaliła mnie jego matka: motyw z nią to jeden z najbardziej psychodelicznych fragmentów w grach cRPG.
0 kudosLehita   @   15:44, 19.12.2011
Niestety , zbyt mało jest gier z tak dobrze zarysowanymi postaciami jak tu . Też mi brakowało towarzyszy z podstawki . Szkoda też że nic nie słychać o kontynuacji tej znakomitej gry Smutny
Dodaj Odpowiedź