Doom 2: Hell of Earth (PC) - okladka

Doom 2: Hell of Earth (PC)

Premiera:
15 czerwca 1994
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (38)Gram (79)Ukończone (23)Kupię (32)

Opis Doom 2: Hell of Earth (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 7h 5min

+ czaswięcej

Waleczny żołnierz wyplenił zło osiadłe na Marsie i wraca na Ziemię sądząc, że w końcu zazna tam upragnionego spokoju. Nic jednak bardziej mylnego – demony dosięgły także naszej ojczystej planety i sieją spustoszenie. Nie pozostaje nam więc nic innego jak po raz kolejny stawić im czoła i wygnać je na dobre!

Doom 2: Hell on Earth jest bezpośrednią kontynuacją swojego poprzednika. Gra wprowadza nieco nowości w stosunku do pierwowzoru. Oddano nam do użytku np. nową broń – super strzelbę. Oprócz tego, natkniemy się na nieznane dotąd bestie. Znaczącą różnicę można dostrzec także w scenerii: nie są to już mroczne, Marsjańskie kompleksy, a zawładnięte przez zło konstrukcje na Ziemi. Charakter rozgrywki jak i engine pozostał jednak niezmieniony – Doom 2 w tej kwestii wygląda niemal identycznie co część pierwsza.


Wkład w encyklopedię mieli:   winster,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Doom 2: Hell of Earth (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosGAME24H   @   13:13, 09.06.2010
Z tego co wiem gra pojawiła się na Xbox Arcade.
0 kudosiselor   @   22:40, 18.12.2011
Chyba pierwszy FPS w jakiego grałem. Kilka lat temu kupiłem sobie nawet kolekcjonerski DVD Box Doom: Collector's Edition zawierający wszystkie stare Doomy i upatchowane tak by spokojnie działały na nowych systemach. Jako że jestem całkowicie odporny na grafikę co jakiś czas wracam do tej gry. Niesamowity, klaustrofobiczny klimat; świetna muzyka, ciekawe poziomy; dzisiejsze FPSy średnio do mnie przemawiają.
0 kudosJacen22   @   14:36, 14.01.2015
Pamiętam jak wpisałem sobie kody i przy bossie znalazłem głowę... Romera xDDDDDDDDDD

Edit: I jescze jak wpisywało się kody w III z II to mówili że masz dobrą pamięć. Cool
0 kudosshuwar   @   22:28, 09.12.2016
Przypomniałem sobie tą część. Ograłem ją ponownie po dobrych 15 latach. Doom 2 nie jest już tym, czym była pierwsza część. Jest moim zdaniem przekombinowana, zrobiła się z tego zabawa w poszukiwanie, rozwiązywanie zagadek. Traci na tym dynamika rozgrywki, w której powinno chodzić z założenia o parcie do przodu i to z dużym tempem.