Tiberium (PC) - okladka

Tiberium (PC)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
projekt anulowany
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Tiberium (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tiberium to gra akcji nawiązująca do słynnego świata Command & Conquer. W przeciwieństwie do innych przedstawicieli sagi, projekt nie jest jednak strategią czasu rzeczywistego, lecz rasową strzelanką.

Głównym bohaterem Tiberium jest żołnierz o imieniu Ricardo Vega. Wraz z ekipą sojuszników będzie on musiał przedrzeć się przez setki garnizonów sił przeciwnika i ostatecznie wypełnić jedno z najtrudniejszych zadań w historii naszej cywilizacji - ocalić ziemię przed zupełnie nowym zagrożeniem - rasą Scrin!

Kosmiczni najeźdźcy przybywają na błękitną planetę po kilkunastu latach od zakończenia trzeciej wojny o tyberium. Pozostawiona na powierzchni ziemi wieża pewnego dnia wychodzi ze stanu uśpienia i zaczyna wysyłać w przestrzeń dziwne sygnały. W chwilę po tym zjawiają się Scrinowie i zaczynają siać spustoszenie na całym globie.

Ricardo Vega wraz z oddziałem wiernych towarzyszów weźmie udział w serii niebezpiecznych misji. Podczas każdego zadania będzie mógł wydawać rozkazy skrzydłowym, lub przy pomocy bardzo nowatorskiej broni w pojedynkę masakrować najeźdźców. W ręce trzyma on bowiem specjalną pukawkę, która w dowolnym momencie przekształca się w wymagany rodzaj oręża - np. karabin, pistolet, granatnik, wyrzutnię rakiet itd.

Tiberium działa na nowoczesnym silniku graficznym, generującym bardzo duże otwarte przestrzenie, pełne szczegółów jednostki oraz wspaniałe efekty specjalne. Engine w pełni wykorzystuje możliwości nowoczesnych kart graficznych oraz konsol: Xbox 360 i PS3!

Obecnie projekt został anulowany, producent nie przewiduje wskrzeszenia gry w najbliższej przyszłości.

PEGI: Od 16 lat
Screeny z Tiberium (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDark_Spartan   @   21:23, 26.07.2009
musze sobie w to zagrać.można grać tam Nodem?bo bardzo ich lubie
0 kudosbigboy177   @   21:38, 26.07.2009
Gra niestety została anulowana z tego co pamiętam, więc póki nie wznowią projektu, nie zagrasz - nie zagramy.
0 kudosPietek=)   @   00:10, 28.07.2009
Anulowana Zdziwiony e tam nie ma czego żałowaćSzczęśliwy będą inne ciekawsze produkcje Dumny