Blitzkrieg: Horyzont w Ogniu (PC) - okladka

Blitzkrieg: Horyzont w Ogniu (PC)

Premiera:
10 czerwca 2004
Premiera PL:
23 czerwca 2004
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (53)Gram (4)Ukończone (10)Kupię (1)

Opis Blitzkrieg: Horyzont w Ogniu (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 8h 37min

+ czaswięcej

Blitzkrieg trwa! Dodatek do bestsellerowej gry strategicznej, zatytułowany Horyzont w Ogniu pozwoli Ci stoczyć najbardziej dramatyczne bitwy drugiej wojny światowej. W osiemnastu misjach związanych z postacią generała Rommla będziesz mógł wziąć udział w walkach w Ardenach, pod Trypolisem, Tobrukiem, El Alamein, na Sycylii i oczywiście w Normandii. Czeka też na Ciebie osiem dodatkowych misji z udziałem zupełnie nowego wroga - Japonii. A co najważniejsze - pakiet ten nie wymaga posiadania pełnej wersji Blitzkrieg!

Zmierz się z 50 nowymi jednostkami, takimi jak legendarny, japoński myśliwiec Zero, czy bombowce typu Blenheim. W pakiecie Horyzont w Ogniu pojawią się również specjalne jednostki - amerykańscy marines czy niemieckie oddziały Afrika Korps. Ten pakiet to również poprawiona sztuczna inteligencja wroga - będzie on aktywnie szukał Twoich słabych punktów, oczyszczał pola minowe, czy rozsądnie dowodził flotami powietrznymi. Jeszcze nigdy starcia w grze Blitzkrieg nie były tak zacięte!


Charakterystyczne cechy
* Profesjonalna, polska wersja językowa.
* Nowa kampania, zawierająca 18 misji - słynnych bitew Rommla.
* Zmierz się z wrogiem w czasie ofensywy ardeńskiej, pod Trypolisem, Tobrukiem, El-Alamein, na Sycylii czy w czasie lądowania aliantów w Normandii.
* Osiem dodatkowych misji w Singapurze, Burmie i pod Narwikiem.
* Nowa strona konfliktu - Japonia.
* 50 nowych jednostek - między innymi czołgi Chi Ha i Panzer IV H oraz samoloty Zero, Blenheim i Vickers Vildebeest.
* Nowe formacje wojskowe - Afrika Korps, amerykańscy marines, australijska piechota.
* Poprawiona sztuczna inteligencja przeciwników.
* Szeroki wybór misji do wykonania - od ataków powietrznych, przez ewakuacje, misje na tyłach wroga, kontrataki, aż po likwidację generałów.
* Wszystkie misje zostały zaprojektowane przez specjalistów - nie są generowane losowo.
* Nowe budynki, lokacje i obiekty.
* Pakiet nie wymaga posiadania oryginalnego Blitzkrieg.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Blitzkrieg: Horyzont w Ogniu (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosJackieR3   @   06:55, 28.10.2009
Fajny dodatek.Nie trzeba najeżdżac na Polskę a skopac dupska Angolom to niezła frajda.Właściwie to byłem zdziwiony Ze tę grę zrobili Rosjanie.Ten dodatek to pierwszy Blitzkrieg w którego grałem i w sumie najbardziej mi się podobał.
0 kudosNikolaj666   @   14:45, 27.10.2010
Fajny ale nie ma multi a nowe pojazdy to żenada. Np. rosyjski I-16 to tylko przemalowany Fw-190 a Japończycy mają w sumie to samo co pozostali tylko w innych kolorach ale za to fajna kampania.
0 kudossusu   @   01:43, 20.07.2011
Po za tym to tak naprawde pierwsze rozszerzenie z tej serii opowiadające o wojnie na Pacyfiku. Jednym z najważniejszych teatrów działań wojennych. Europa w latach 1939-45 była najważniejsza ale gdyby walka na Oceanie Spokojnym potoczyła się inaczej raczej Europa nie miałaby za dużo do powiedzenia biorąc pod uwagę liczebność demograficzną Cesarstwa Japonii. Midway zmieniło wszystko. Jeśli Japończycy wygraliby ją wtedy nawet ZSRR w połączeniu z UK i USA nie dałoby rady III Rzeszy z Japonią i Włochami. Musimy też doceniać swoich rodaków, którzy walczyli i ponieśli śmierć w walce o wolność kraju do, którego nigdy nie wrócili. szacun dla nich i sojuszników, którzy mimo wszystko poświęcili swe życie. Jeśli chcecie podyskutować na ten temat to załóżcie forum w celu porozmawiania o II wojnie światowej. Jestem chętny Uśmiech