Stranger (PC) - okladka

Stranger (PC)

Premiera:
23 listopada 2007
Premiera PL:
08 lutego 2008
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Stranger (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Stranger to dwa światy. Świat podziemny i ten na ziemskiej powierzchni. Oba różnią się od siebie swoją filozofią - podziemia skrywają w sobie więcej mroku, tajemnic i ciszy, oświetlona część świata natomiast przepełniona jest blaskiem i wielką liczbą zaczepnych konfliktów.

Produkt firmy Fireglow jest strategią czasu rzeczywistego z domieszką elementów role-playing. Gracz wciela się w jednego z bohaterów żyjących w podzielonym świecie i przemierza różne krainy obu tych światów. W czasie swej podróży ma do dyspozycji grono podwładnych, którzy bez problemu mogą zakładać nowe bazy, by wspomagać protegowanego dodatkową pomocą. Stranger oferuje około setki różnych jednostek występujących zarówno w niezależnym otoczeniu, jak i dostępnych do rekrutacji.

Kontrolowany bohater (lub cała ich trójka - maksymalna dostępna ilość) w czasie progresji kampanii zdobywa doświadczenie, a co za tym idzie nowe zdolności spod znaku miecza i magicznych ksiąg. Spotkać można także unikalny ekwipunek, który wzmocni zarówno siły witalne użytkownika, jak również oddział, który ma zaszczyt walczyć u jego boku.

Poza rozwiązaniami siłowymi, korzystać można także z bardziej humanitarnych rozwiązań pokroju dyplomacji. Ta jednak nie będzie wchodzić w grę, kiedy znad przeciwka nadciągają dzikie i obce plemiona, a tak będzie prawdopodobnie przez większość czasu rozgrywki. Ten ostatni oscyluje koło trzydziestu godzin.

Dla spragnionych epickich bojów Stranger oferuje także tryb gry wieloosobowej, w której najpełniej ośmiu graczy jednocześnie może walczyć o miano najbardziej chrobrego magicznego awanturnika i poszukiwacza przygód.


Wkład w encyklopedię mieli:   Andziorka,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Stranger (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmussak   @   17:43, 08.05.2009
Grafika nie jest zła i można się w nią wciągnąć. Z pewnością nie umieściłbym tej gry na samym końcu gier RPG/Strategii.