Bionic Commando (PC) - okladka

Bionic Commando (PC)

Premiera:
17 lipca 2009
Premiera PL:
04 września 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (132)Gram (45)Ukończone (32)Kupię (8)

Opis Bionic Commando (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 7h 36min

+ czaswięcej

Bionic Commando Rearmed to gra akcji przygotowana na konsole nowej generacji i komputery PC. Jest to remake platformówki sprzed lat, której głównym bohaterem był człowiek o żelaznym ramieniu - dosłownie i w przenośni.

Przy jego pomocy przewaga herosa nad nadciągającymi oponentami znacznie wzrastała, gdyż tylko nieliczni mogli obronić się przed ukrytym w mechanicznej ręce haku. Miał on praktyczne zastosowania nie tylko przy destrukcji, ale też przy pokonywaniu kolejnych poziomów przerzucając bohatera na trudno dostępne dla zwykłych śmiertelników platformy.

Akcja odświeżonego Bionic Commando rzuca gracza w ciało Nathana Spencera, człowieka, który podobnie jak starszy kolega posiada zmechanizowaną (acz już biologicznie także) kończynę. Jako człowiek niemający nic do stracenia (kara śmierci) postanawia pracować dla rządu miasta Ascension, gdzie terroryści zapoczątkowali anarchię używając eksperymentalnej broni masowego rażenia.

Bionic Commando - w przeciwieństwie do protoplasty - obsługuje zaawansowaną grafikę 3D oraz oferuje interaktywne środowisko, w którym mordercze narzędzie protegowanego niesie nowe możliwości pompując rozgrywkę ogromną porcją wartkiej akcji.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Bionic Commando (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRavnarr   @   22:48, 19.05.2011
Gdyby nie CDA, to chyba nikt by o niej nie słyszał i nie pamiętał Dumny

Mnie w końcu nie wciągnęła. Pograłem w sumie trzy razy, z czego najdłużej chyba półtorej godziny... i już nie wróciłem. Jak robiłem reinstalkę systemu, to zapomniałem w ogóle o niej i nie zgrałem sejwów. I instalować już nie będę.
0 kudosKBUM   @   23:04, 19.05.2011
Ja o tej grze wiedziałem od początku premiery , ale też mnie do niej nie ćągło Dumny
jak odpaliłem dziś to ze 3 godziny nie schodziłem Szczęśliwy
0 kudossasuke257   @   12:26, 20.07.2011
Mnie ta gra się bardzo podobała ale to już kwestia gustu.
0 kudosAndziorka   @   12:29, 20.07.2011
Cytat: sasuke257
Mnie ta gra się bardzo podobała ale to już kwestia gustu.
A możesz napisać jakieś argumenty przemawiające za tym, że Ci się podobała? Walisz tysiące postów, ale w prawie żadnym nie umiesz tego zrobić. Ciągle tylko - podobała mi się, grałem, wciągająca, taka, sraka i owaka. Nie nabijaj tak postów, bo to wkurzające.
0 kudosAsmodeus22062002   @   14:59, 07.02.2012
Wiecie co ja dostałem kasę na to co chce w Milenium Hall poszedłem do rozdziału z grami i wahałem się między "Bionic Commando" a "Riddickiem Assault on dark athena i Riddickiem Escape from Butcher Bay" Czyli dwa w jednym Uśmiech
Ale wybrałem Riddicka Uśmiech
Jak sądzicie dobry wybór?
0 kudosIgI123   @   17:19, 07.02.2012
Dobry. Nawet bardzo. Choć Bionic nie jest zły, to Riddick zjada go bez popity. Poza optymalizacją, wszystko było świetnie zrobione. Uśmiech
0 kudossasuke257   @   22:34, 07.02.2012
Cytat: Andziorka
Cytat: sasuke257
Mnie ta gra się bardzo podobała ale to już kwestia gustu.
A możesz napisać jakieś argumenty przemawiające za tym, że Ci się podobała? Walisz tysiące postów, ale w prawie żadnym nie umiesz tego zrobić. Ciągle tylko - podobała mi się, grałem, wciągająca, taka, sraka i owaka. Nie nabijaj tak postów, bo to wkurzające.


To była moja pierwsza gra na nowym PC jak dla mnie w tedy grafika mnie powaliła do tego gostek który odwala całkiem niesamowite ewolucję za pomocą przypinanego ramienia moim zdaniem gra jest dobra może i bardzo dobra jedynym minusem jest stłumiony wystrzał z pistoletu to mnie raziło ale po za tą błahostką jest git

Andziorka czy teraz mój post jest dobry na tylę by cię zadowolić
0 kudossebogothic   @   10:41, 28.04.2013
Pograłem trochę, gra całkiem, całkiem, ale oczywiście pierwsza walka z bossami i już mam problem. Czego ja tak nienawidzę w grach walk z bossami? Może to wina tego, że każdego można pokonać w jeden, słuszny sposób, najlepiej strzelając w podświetlone miejsce... Trzeba z góry przewidywać co twórcy mieli na myśli. No i oczywiście taki boss ma miażdżącą przewagę nad graczem. Teraz mam do pokonania dwa mechy muszę strzelać im w plecy. Tylko jak mam do cholery to zrobić skoro w grze jest ciągły niedobór amunicji? Często jest tak, że jest kilka nadmiarowych skrzynek, ale co z tego, skoro nie mogę ich zebrać, bo już mam cały magazynek? A gdy jest naprawdę potrzebna to nie ma :/
0 kudosprofesjonalista19   @   19:02, 29.04.2013
sebo - mechy jak cała resztę wrogów najlepiej pokonywać najpotężniejszą bronią jaką dysponujesz - bionicznym ramieniem ;) [namierz "zbiornik" na ich plecach i uzyj ramienia i "przyciągnij" sie by "z kopa" zranic mecha] wszystkie pukawki są na dobrą sprawę zbędne i jedyne co przynoszą to zesztywnienie rozgrywki. Ale przyznam, że mimo takich miernych ocen wracam do niej z miła chęcie zwłaszcza, że była gratisem do CDA Uśmiech polecam
0 kudossebogothic   @   22:26, 29.04.2013
Wielkie dzięki za podpowiedź. Przeszedłem to starcie za pierwszym razem. Następnym razem będę pamiętać, by sposobu na pokonanie przeciwników szukać w mechanicznym ramieniu a nie pukawkach.
0 kudosFox46   @   21:26, 30.04.2013
Gra OK, tylko szkoda że taka niedoceniona i mogli się bardziej postarać. Bo zapowiadała się na naprawdę dobry tytuł a wyszedł taki średni. Heh kiedy ja w to grałem jeszcze na starym PC.
0 kudossebogothic   @   21:50, 30.04.2013
Właśnie pożegnałem się z Bionic Commando Poirytowany Chciałem ukończyć grę, gra mi na to nie pozwoliła. Bo żeby dawać etap, gdzie jest z 5 snajperów tak ustawionych, że nie mamy szans? Trzeba metodą prób i błędów odkrywać gdzie są ukryci snajperzy. Poza tym wielkiego wyboru ich obejścia nie mamy, bo mapy to po prostu korytarze. Jeden strzał i zabawę zaczynamy od początku... Ostatnim razem udało mi się wyeliminować 4, ostatniego nie miałem szans zdjąć. Mogłem tylko szybko przeskakiwać ze słupa na słup. Ale to wytrawni snajperzy, więc zestrzelił mnie nawet jak byłem w powietrzu. No i okazało się, że zabawę trzeba zaczynać od początku... Jakby przed tą sekwencją nie mogli dać zapisu Smutny Żeby 20 razy powtarzać jedną sekwencję? To mnie nie bawi.
Być może za parę miesięcy spróbuję jeszcze raz.
0 kudosprofesjonalista19   @   10:02, 01.05.2013
Pewnie dostanę "warna" ale powiem Dumny mozna ich namierzyć(śledząc czerwone smugi celownika laserowego) i obejśc - wg mnie to jeden z ciekawszych momentów gry bo trzeba być w ciągłym ruchu i robić to sprawnie oraz zwinnie co bywa całkiem trudne. To chyba ta misja przypominająca jakąs fabrykę czy coś Uśmiech często powtarzałem tę misje nawet po ubiciu snajperów bo naprawdę można było tam pośmigać Uśmiech
0 kudossebogothic   @   10:23, 01.05.2013
No, namierzałem ich. Udało mi się zabić wszystkich, zostało mi tylko przebycie tego zawalonego mostu. Przeskakiwałem ze słupa na słup, ale zestrzelił mnie w powietrzu. No i cóż ja mogłem zrobić, będąc już w powietrzu? Wkurzają mnie gry w których jestem karany nie ze swojej winy albo muszę domyślać się czego oczekują ode mnie twórcy.
0 kudoszvarownik   @   18:52, 21.07.2013
Kupiłem w Biedronce za 10 zł i nie żałuję. Taki średniak na 6/10. Za taką cenę warto Uśmiech
Dodaj Odpowiedź