Giants: Obywatel Kabuto (PC) - okladka

Giants: Obywatel Kabuto (PC)

Premiera:
07 grudnia 2000
Premiera PL:
08 maja 2001
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (58)Gram (15)Ukończone (18)Kupię (4)

Opis Giants: Obywatel Kabuto (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 10h 42min

+ czaswięcej

Giants: Obywatel Kabuto to ciekawa produkcja łącząca elementy strategii, strzelanki oraz RPG. Produkcja powstała w studiu Planet Moon Studios i okazała się jedną z najciekawszych pozycji swojego czasu.

Fabuła Giants: Obywatel Kabuto jest bardzo prosta: trzy rasy na jednej wyspie – konflikt. Sterujemy Mekkami (grupka żołnierzy uwielbiających imprezy), następnie Delphi (młoda syrena ze zdolnościami strzeleckimi i magicznymi) i w końcu Kabuto (gigant miażdżący i pożerający wszystko, co się rusza). Każda rasa jest odmienna i ma swoiste cechy charakteru.

Giants: Obywatel Kabuto została jedną z bardziej innowatorskich gier swoich czasów. Możliwość zmieniania trybów z FPP na TPP, trzy rasy (Mekkowie, Syreny i Kabuto) wplecione w przesiąkniętą poczuciem humoru fabułę, niebanalna grafika 3D – to wszystko sprawiło, że Giganci weszli przebojem na rynek gier komputerowych. Giants to czysta gra akcji z rozwiniętym trybem multiplayer. Twórcy zadbali o młodszych graczy i wypuścili dwie wersje gry: z cenzurą i bez (która pozwoli nam oglądać wdzięki syren).


Wkład w encyklopedię mieli:   Andziorka,
PEGI: Od 12 lat
Screeny z Giants: Obywatel Kabuto (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosanton1996   @   12:07, 09.05.2009
Grałem w to kiedyś ,preszedłem całe, fajna gierka polecam.
0 kudosnarewwq   @   15:09, 07.07.2009
Gra świetna ma się przy niej niezły ubaw w nie których momentach jest bardzo trudna...
0 kudoscrazy0   @   17:55, 10.09.2009
Mam,gram,pszedłem całe.Rzeczywiście gra w niektórych momentach jest trudna ale naprzykład taki poziom "Winda na wyspie sorka" to banał.Gra super fajna grafa i niezły klimat,polecam.
0 kudosEsoxman   @   15:31, 14.04.2010
Gra jest olśniewająca. A właściwie była: przechodziłem ją mając na pokładzie Rivę TNT (królował wtedy GF 256!) i Celerona 500Mhz. Świetna fabuła, grafika i dźwięk. No i ten humor Uśmiech !! Ale po kolei... GRAFIKA: nieco wyprzedzała swoje czasy, oferowała opcje dostępne w grach na rok - półtora roku do przodu (nic dziwnego, ze i na GF 256 potrafiła nieźle przyciąć), rewelacyjnie oświetlone sceny i wysokiej jakości tekstury, interakcja z otoczeniem (niszczenie drzew i budynków). DŹWIĘK: klimatyczna muzyka, odgłosy broni no i rewelacyjna polska wersja językowa. GRYWALNOŚĆ: takich produkcji już dzisiaj nie ma... Grę określiłbym mianem strategii zręcznościowej która po prostu wsysała na długie godziny (nawet sesja nie przeszkadzała Uśmiech ). I fakt, czasami na jedna misję poświęcałem prawie cały dzień... Reasumując: jedna z najlepszych gier owych lat, do której niedawno z przyjemnością wróciłem. 10-/10! Minus za wymagania sprzętowe w roku 2001 hehe!
0 kudosDJK   @   00:48, 30.10.2010
Gra bardzo fajna i wciągająca, niestety mało kto o niej pamięta, a szkoda bo bym chętnie pograł w multiplejerze. Klimat rewelacyjny, w misje z budowaniem baz można grać całymi dniami, etapy z wyścigami, sterowanie kabuto; naprawdę wiele ciekawego się w niej dzieje.
0 kudosIgI123   @   01:00, 11.11.2010
Ta gra jest niesamowita. Świetna, zróżnicowana kampania (choć kiedy gramy jako Delphi, trochę za często jest misja z budowaniem bazy), humor, i grafika, która wciąż może się podobać. Multiplayer jest niezły, choć ciężko znaleźć chętnych do zabawy (9 lat to trochę dużo czasu, nawet nie wiem czy ktokolwiek w to jeszcze gra). Cóż, jeśli znajdziesz gdzieś tą grę w koszyku z grami za dychę, nie zastanawiaj się ani sekundy. Tym bardziej jeśli trafi się wersja nieocenzurowana. Szczęśliwy
0 kudosOP0z   @   17:26, 19.05.2011
Taaak... to już 10 lat mineło od kiedy Giants ujrzał światło dzienne...
Aż żal się robi że taka wspaniała gra (najlepsza w jaką grałem) została niedoceniona i nie doczekała się kontynuacji.Wszystko przwez to że miała premierę w czasie z innymi głośnymi i lepiej wypromownymi hitami .Niestety takie życie...
0 kudosNFSnazawsze   @   12:59, 08.07.2012
Gra, w którą grałem jako pierwszą na PC. Nigdy mi się nie znudziła. Ten klimat, wspaniała grafika wyprzedzająca swoje czasy o parę lat i humor dawały największą przyjemność z gry. Jeśli bym znalazł w sklepie byle jakim kupiłbym by zagrać bez wahania. I prawda dobrze by było zagrać w kontynuację.
Dodaj Odpowiedź