NHL 08 (PC) - okladka

NHL 08 (PC)

Premiera:
11 września 2007
Premiera PL:
21 września 2007
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (8)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis NHL 08 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

NHL 08 to kolejne wydanie jednej z najpopularniejszych gier sportowych z hokejem w roli głównej. Ludzie z EA Sports, podobnie jak w latach poprzednich otrzymali oczywiście pełną licencję NHL, a co za tym idzie wszelkie nazwiska zawodników oraz nazw obiektów sportowych są wierne rzeczywistości. Dodatkowo NHL 08 oferuje po raz pierwszy wszystkie 29 drużyn z AHL (American Hockey League).

W porównaniu do poprzedniej edycji programu, najnowsza wersja oferuje nie tylko poprawioną oprawę audio-wizualną, lecz również zmodyfikowany model rozgrywki oraz bardziej naturalną fizykę. Autorzy spory nacisk położyli na tzw. "still stick", dzięki któremu łatwo jest zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zagrania i zwody.

W NHL 08 wykonanie skutecznego strzały wymaga całkiem sporych umiejętności, opanowania oraz oczywiście odpowiedniej techniki. Nawet najdrobniejsze drgnięcie kija może spowodować poszybowanie krążka daleko od siatki.

NHL 08 to oczywiście spora ilość różnego rodzaju kawałków muzycznych, które nadają rozgrywce dynamizmu i zagrzewają do boju.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z NHL 08 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?