Chaos League (PC) - okladka

Chaos League (PC)

Premiera:
19 lipca 2004
Premiera PL:
20 listopada 2004
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Strategiczna
Język:
Angielski
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (16)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Chaos League (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Chaos League. Zagraj w nowoczesne połączenie gry sportowej i gry akcji w fantastycznym uniwersum. W Chaos League można grać zarówno w trybie RTS jak i turowym. Chaos League oferuje nowe możliwości rozgrywki. Nie szukaj nawet śladu zasad fair-play czy polecenia w rodzaju - "pomóż oponentowi stanąć na nogach", bo takich tu nie ma! Ale jeśli szukałeś w grach sportowych funkcji jak "zmiażdż", "wysoki kopniak w twarz", "przygniatanie do ziemi", "brutalna przeprawa" czy "kula ognia" ... to właśnie znalazłeś to, o czym marzyłeś!Poucz drużynę, ustaw graczy na swojej połowie boiska i umieść piłkę w bramce przeciwnika.

Nic prostszego! Prócz jednego, małego szczegółu ... jest wielu przeciwników zdeterminowanych, aby zabrać Ci piłkę. Zarówno na boisku jak i w szatniach, nie ma reguł. Daj się porwać szlachetnemu zapachowi dopingu, korupcji i huligaństwa. Jeśli na boisku piłka naprawdę Cię nie interesuje - skup się na niszczeniu przeciwników używając nieczystych trików. Jeśli to nie zagwarantuje zwycięstwa - przydadzą się magia i pułapki.

Nawet jeśli masakrowanie przeciwników jest porywające, musisz też używać bardziej subtelnych taktyk, aby doprowadzić swój zespół do zwycięstwa. Zajmij się zarządzaniem i jak najlepszym wykorzystaniem naturalnych talentów każdego z Twoich graczy.Podsumowując - Chaos League jest subtelnym połączeniem przemocy i zarządzania w porywającym świecie sportu w uniwersum heroic - fantasy!


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Chaos League (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?