Beach Life (PC) - okladka

Beach Life (PC)

Premiera:
06 września 2002
Premiera PL:
12 września 2002
Platformy:
Gatunek:
Ekonomiczna / Strategiczna
Język:
Polski
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (68)Gram (86)Ukończone (7)Kupię (32)

Opis Beach Life (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Beach Life. Słońce, piasek i seks – oto co znaleźć można w specjalnej wersji wakacyjnej symulacji Eidos Interactive – Beach Life. Gra oparta o pomysł Iana Livingstone, a stworzona przez studio Deep Red pozwoli graczowi zbudować kurort własnych marzeń.

W egzotycznych kurortach wakacyjnych na całym świecie, gracze rywalizują o to, aby wypoczynek właśnie u nich był jak najbardziej udany. Buduj całe kompleksy wypoczynkowe w stylu Ibizy, zawierające hotele, bary, kluby, plażowe rozrywki, ośrodki sportów wodnych, ustalaj ceny i patrz, jak wczasowicze bawią się u Ciebie. Wraz z nadejściem lata przyjedzie do Ciebie tłum turystów i związanych z nimi problemów – od romansów i pobłażania uciechom po zatrucia pokarmowe i burze.

Beach Life oferuje graczowi coś zupełnie innego, niż dotychczas mogliśmy znaleźć w grach komputerowych. Gra zawiera opcje planowania i zarządzania znane z tytułów w stylu Tycoon, ale pozwala również oglądać zachowania ludzi – tak jak w The Sims. Gracz musi budować i prowadzić interesy na swej wyspie, ale jednocześnie reagować na potrzeby poszczególnych gości i obserwować humorystyczne, a czasem nawet niebezpieczne konsekwencje ich poczynań. Pod względem grafiki, Beach Life oferuje piękny, izometryczny (widziany z perspektywy 3/4) świat z niezwykle prostym w obsłudze interfejsem użytkownika.

Cechy:
- Wybór spośród ponad 50 różnych atrakcji i budynków. Możliwość zbudowania ośrodków atrakcji wodnych – paralotniarstwo nadmorskie, narty wodne, szybkie łodzie, rowery wodne czy wycieczki statkiem imprezowym. Na brzegu można zorganizować grilla, dyskoteki, zawody w siatkówce czy koncerty. Inne opcje to możliwość budowy klubu, restauracji, baru, kasyna czy kręgielni.
- Śmiej się lub płacz, w czasie gdy turyści biorą udział w szalonych wydarzeniach – zawodach piękności i mokrego podkoszulka, imprezach plażowych i pijackich wyprawach statkiem. Patrz, jak goście mają kaca, upijają się, albo wdają w bójki!
- Zamiast bezimiennych, nudnych postaci, które znamy z innych symulacji, Beach Life przedstawia wakacyjnych gości, z których każdy ma odrębny charakter, wymagania i ulubione zabawy. Mamy tu wielbicieli słońca, piwnych smakoszy, sportowców, imprezowiczów i tak dalej... W sumie gra zawiera aż 300 megabajtów animacji!
- Beach Life zawiera dwa główne tryby gry – kampanię i tryb wolny. Tryb kampanii to czternaście różnych wyzwań, które stawiane są przed graczem; każde z nich to inne środowisko, warunki pogodowe, typy gości, zagrożenia i cele. W trybie gry wolnej to gracz wybiera wyspę (spośród tych, które ukończył już w trybie kampanii) i gra tak, jak ma na to ochotę.
- Dzięki wbudowanej opcji ‘aparatu fotograficznego’ z potężnym obiektywem, mamy szansę obserwować poszczególne osoby w czasie wypoczynku. Jest nawet opcja robienia zdjęć naszej ulubionej postaci, które później mogą być drukowane, wysyłane do przyjaciół albo umieszczane na oficjalnej stronie Beach Life!

PEGI: Od 12 latZawiera sceny erotyczne
Screeny z Beach Life (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDamix199   @   23:25, 11.03.2010
Gra jedyna w swoim rodzaju! Bardzo grywalna do dziś! Kto nie grał niech nie czeka.