Artur i Minimki (PC) - okladka

Artur i Minimki (PC)

Premiera:
12 stycznia 2007
Premiera PL:
01 lutego 2007
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Dla Dzieci
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (17)Gram (15)Ukończone (4)Kupię (3)

Opis Artur i Minimki (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Artur i Minimki to gra komputerowa stworzona w oparciu o film animowany Luca Bessona, który pojawił się na ekranach kin w styczniu 2007 roku. Program pozwala nam na wkroczenie do pięknego świata pełnego dziwnych i tajemniczych stworzeń oraz niezwykłych widoków. Artur wraz ze swoimi przyjaciółmi będzie próbował za wszelką cenę uratować świat Minimków i przy okazji znaleźć skarb ukryty przez jego dziadka.

W trakcie przygody kierujemy na przemian trzema bohaterami: Arturem, Selenią oraz Betameszem. Każdy z nich posiada nieco odmienne umiejętności, a co za tym idzie droga do sukcesu wymaga skutecznego posługiwania się wszystkimi herosami... praca zespołowa w Artur i Minimki to podstawa.

Artur i Minimki działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, dzięki któremu generowany na ekranie monitora obraz jest niezwykle szczegółowy i klimatyczny. Przygodę wzbogaca oczywiście przyjemna dla ucha oprawa dźwiękowa.


Wkład w encyklopedię mieli:   Ravnarr,
PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Artur i Minimki (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospatryk9735   @   11:20, 30.08.2010
hardcorowa przeszedłem całą
0 kudospatryk9735   @   11:21, 30.08.2010
hardcorowa przeszedłem całą
0 kudoswamakar   @   06:25, 08.12.2010
Dla mnie gra jest dobra . Kiedyś gdy ją przechodziłem była dla mnie za trudna i chyba to jest minus. Za trudna dla mniejszych dzieci. Ale i tak się fajnie bawiłem, a teraz gdy pomyślałem, że zainstaluję ją jeszcze raz ... zrobiłem to i fajnie bawię się nadal. Może i nie mam już problemów z jej przejściem, ale dla mnie dziwne jest to, że grafika jest trochę mało "wyrazista". Modele postaci i otoczenie jest zrobione ładnie i szczegółowo ale brakuje mi tego "kontrastu".Gra jest dosyć długa i trochę trudna, ale trochę wysiłku dla mózgu na pewno nie zaszkodzi. Co do walk ... trochę denerwuje, że "kompani" trochę słabo się bronią i czasem trzeba wyciągać ich z opresji ( tych bardzo wkurzających klatek ). W tej grze na pewno nie można przyczepić się do audio, gdyż jest ono bardzo dobre. Polski Dubbing jest nawet w porządku. Ale te odgłosy latających moskitów. skakania, walki ... i wspaniała muzyka. Grę oceniam na 9-/10
Ten minusik za tą nie wyrazistą grafikę, ocena zniżona o 1, dlatego, że grywalność stoi na dobrym poziomie, ale można przyczepić się paru problemów. Jest to tylko moja opina/ocena
Dodaj Odpowiedź