Ancient Wars: Sparta (PC) - okladka

Ancient Wars: Sparta (PC)

Premiera:
24 kwietnia 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (6)

Opis Ancient Wars: Sparta (PC)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Akcja gry toczy się w realiach antycznego świata, pomiędzy 500. a 450. rokiem przed naszą erą. Gracz ma okazję dowodzić oddziałami: Spartan, Egipcjan lub Persów w ich walce o dominację w regionie Morza Śródziemnego.

Gra reprezentuje gatunek strategii czasu rzeczywistego i jest klasycznym jego ujęciem. Mamy tutaj pozyskiwanie surowców, stawianie nowych budynków i wreszcie rekrutację armii. Developer skupił się jednak przede wszystkim na wojennym rzemiośle. Ciekawie rozwiązano podejście do uzbrajania swoich jednostek. Z biegiem czasu otrzymują one nowe wyposażanie, opracowywane w naszych kuźniach. Kiedy jednak technologicznie jesteśmy daleko za rywalem, istnieje możliwość pozyskiwania mieczy, tarcz i włóczni z ciał poległych oponentów.

Piechota nie jest oczywiście jedynym dostępnym typem jednostki w grze. Możemy także korzystać ze statków, machin oblężniczych czy wreszcie potężnych bohaterów, posiadających unikalne moce. Ich użyteczności nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć.

Całość zamyka się w dwudziestu siedmiu misjach, czyli po dziewięć na frakcję. Do tego dochodzi jeszcze tryb gry wieloosobowej.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Ancient Wars: Sparta (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSnapperXD   @   22:25, 13.07.2010
Polecam kupić tą grę fanom starożytności najbardziej
0 kudosK0wal   @   15:56, 29.03.2011
Kiedyś robiła wrażenie. ;-) Ale nadal bardzo dobra.