Until Dawn Remake (PC) - okladka

Until Dawn Remake (PC)

Premiera:
listopad 2024
Premiera PL:
listopad 2024
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Until Dawn Remake (PC)
Materdea @ 13:24 15.06.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Until Dawn Remake to odświeżona wersja eksploracyjnej gry przygodowej, która stawia na narrację i filmowość. Przygotowana została na modłę horrorów / slasherów z wczesnych lat dwutysięcznych przez ekipę Supermassive Games. Za remake odpowiada studio Ballistic Moon.

Fabuła Until Dawn Remake przedstawia losy ośmiu bohaterów. W rocznicę śmierci znajomej wybierają się oni w oddalone od cywilizacji góry. Wszystko układa się bardzo dobrze, aż do pojawienia się psychicznie chorego jegomościa, mającego jeden cel: zabić wszystkich. Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko starać się przetrwać noc i nie dopuścić aby psychopata dobrał nam się do skóry. Przy Until Dawn pracowała grupa scenarzystów wprost z Hollywoodu, w rezultacie, fabuła jest rozbudowana, wciągająca i zrealizowana z rozmachem.

Podczas zabawy zwiedzamy pokryte śniegiem lasy oraz znajdującą się tam chatkę. Mechanika rozgrywki wprowadza nieco broni białej oraz palnej do rozprawienia się z nieprzyjacielem, jednak głównymi założeniami jest ucieczka i proste łamigłówki jakie spotkamy na swojej drodze. Sama fabuła prowadzona jest w zależności od wyborów gracza, a zakończeń może być bardzo wiele, bowiem to my, przejmując kontrolę nad jednym z przyjaciół, decydujemy tak na prawdę czy przeżyje czy też. Zmiana postaci odbywa się natomiast poprzez podanie odpowiedniej osobie latarki.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Until Dawn Remake (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?