God of War: Ragnarok (PC) - okladka

God of War: Ragnarok (PC)

Premiera:
19 września 2024
Premiera PL:
19 września 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Redakcja:Genialna ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis God of War: Ragnarok (PC)
Materdea @ 13:18 31.05.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 49h 36min

+ czaswięcej

God of War: Ragnarok to piąta z kolei, pełnoprawna część uznanej serii slasherów / przygodowych gier akcji, której akcja osadzana jest w rozmaitych mitologiach całego świata. Ragnarok jest jednocześnie kontynuacją przygód God of War, rebootu całej marki, z 2018 roku. Za produkcję odpowiada studio Santa Monica Studio.

Fabuła God of War: Ragnarok pozwala wcielić się graczom w doskonale znanego Kratosa, który wraz z synem Atreusem ma za zadanie przemierzyć dziewięć światów i doświadczyć specyficznej roli w nadchodzącym Ragnaroku. Historia obraca się wokół tytułowej walki bogów z olbrzymami, w której nasi bohaterowie biorą czynny udział.

Rozgrywka God of War: Ragnarok to przygodowa gra akcji z elementami RPG, która podąża ścieżką wyznaczoną przez poprzedniczkę. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP), a naszym głównym zadaniem jest przemierzanie półotwartych lokacji, walka z napotykanymi przeciwnikami, ale także rozwój (wraz z fabularnymi postępami) bohatera.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z God of War: Ragnarok (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?