Call of Duty: Black Ops 6 (PC) - okladka

Call of Duty: Black Ops 6 (PC)

Premiera:
25 października 2024
Premiera PL:
25 października 2024
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis Call of Duty: Black Ops 6 (PC)
Materdea @ 23:30 24.05.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Call of Duty: Black Ops 6 (znane też jako Call of Duty: Black Ops - Gulf War) to kolejna część popularnej strzelanki pierwszoosobowej od firmy Activision. Jest to kontynuacja Call of Duty: Black Ops - Cold War wydanego w 2020 roku (poprzednią częścią serii było Call of Duty: Modern Warfare III z 2023 r.). Za produkcję odpowiada studio Treyarch.

Fabuła Call of Duty: Black Ops 6 osadza akcję na początku lat 90. XX wieku, kiedy to miała miejsce I wojna w Zatoce Perskiej gdy Irak zaatakował Kuwejt, a świat dotknął szereg geopolitycznych trzęsień ziemi: rozpad Związku Sowieckiego, upadek żelaznej kurtyny, dynamiczne zmiany ustrojowe w państwach bloku wschodniego. Nie ominęło to też samych Stanów Zjednoczonych, w którym to rząd i agencje wywiadu zaczęły być infiltrowane przez nieznane siły. Gracz wciela się w rolę wyrzutka; postaci niegdyś pracującej dla CIA, teraz skazanego niesłusznie na banicję.

Rozgrywka Call of Duty: Black Ops 6 to pierwszoosobowa strzelanka (FPS), oferująca standardowe dla tej marki schematy. W grze pierwsze skrzypce grają efekciarstwo oraz hollywoodzki rozmach. Przed graczem staje wykonywanie zlecanych zadań i spełnianie kolejnych celów misji. Trzonem zabawy jest strzelanie do przeciwników przy jednoczesnym akompaniamencie wybuchów oraz wartkiej akcji. Do naszej dyspozycji został oddany cały zestaw najgroźniejszych pukawek - od karabinów, przez strzelby, kończąc na pistoletach.

Call of Duty: Black Ops 6 oferuje zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryb dla wielu: zarówno kooperację jak i klasyczne potyczki multiplayerowe w doskonale znanym dla Call of Duty formacie. Oprócz tego powrócił tryb zombie - również dostępny jako przygoda dla pojedynczego gracza, ale też w kooperacji.

Screeny z Call of Duty: Black Ops 6 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?