Nobody Wants to Die (PC) - okladka

Nobody Wants to Die (PC)

Premiera:
17 lipca 2024
Premiera PL:
17 lipca 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis Nobody Wants to Die (PC)
Dirian @ 20:26 12.03.2024
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Nobody Wants to Die to przygodowa gra akcji od wrocławskiego studia Critical Hit Games, której akcja osadzona została w klimacie mrocznego, futurystycznego noir.

Fabuła Nobody Wants to Die osadza gracza w roli kierowanego rządzą zemsty detektywa Jamesa Karra. Wydarzenia mają miejsce w Nowym Jorku, w odległym 2329 roku. Protagonista poświęca się wytropieniu brutalnego seryjnego zabójcy, likwidującego po kolei miejskie elity. W naszym dochodzeniu wspiera nas młoda policjantka, Sara Kai. Podobnie jak w rzeczywistości: nic tutaj nie jest do końca czarno-białe. Poza wątkiem kryminalnym, dzieło porusza wiele innych trudnych tematów: takich jak wątek transhumanizmu czy nieśmiertelności.

Rozgrywka Nobody Wants to Die to połączenie gry akcji z perspektywy pierwszej osoby (FPP) z elementami przygodówki, gdzie naszym głównym zadaniem jest prowadzenie śledztwa: rozmowa z podejrzanymi, zdobywanie dowodów i kreowanie poszlak oraz ich późniejsze sprawdzanie. Jednak nie brakuje tu także eksploracji półotwoartch lokacji, pozwalających nieco szerzej zajrzeć do niektórych miejsc. Twórcy przygotowali rozbudowane mechanizmy pomagające nam w skutecznym dochodzeniu prawdy na miejscu zbrodni.

Screeny z Nobody Wants to Die (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?