Warhound (PC) - okladka

Warhound (PC)

Premiera:
brak danych
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Warhound (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Warhound jest grą akcji stworzoną przez firmę Techland. Program wrzuca nas w ciało najemnika wypełniającego zadania we wszystkich możliwych miejscach i sytuacjach, a najważniejszymi jego aspektami jest rozbudowana fabuła, wciągające i dynamiczne misje oraz bardzo dobra oprawa audio-wizualna.

Tworząc Warhound deweloper postanowił połączyć dwa różne gatunki gier, i stworzyć w ten sposób piorunującą mieszankę. Integracja elementów RPG oraz FPS daje bardzo szerokie możliwości rozgrywki i oferuje otwartą fabułę.

Bohaterem Warhound jest oczywiście najemnik. Oczywiście jak to w prawdziwym świecie bywa, głównym czynnikiem decydującym o naszych zadaniach jest kasa. Zawsze wybieramy tych pracodawców, którzy oferują najlepsze ubezpieczenie emerytalne, świadczenia zdrowotne i kiszonkowe na wydatki. Losy naszego herosa desygnowane są poprzez kolejno podejmowane przez niego decyzje. Dzięki temu Warhound oferuje otwarty model zabawy i ciekawe misje, które nie skupiają się jedynie wokół biegania i strzelania!

Za każde wypełnione zadanie otrzymujemy określoną liczbę punktów doświadczenia, które następnie przekształcane są na umiejętności. W miarę progresji w grze nasz najemnik staje się coraz doskonalszą maszyną do zarabiania pieniędzy poprzez mordowanie, okradanie i wysadzanie w powietrze. Przy okazji zwiedzamy wiele różnych zakątków świata. Od gorących pustyni Afryki po skutą lodem Syberię, żaden klimat nie jest obcy naszemu protegowanemu.

Warhound działa na silniku graficznym Chrome Engine zastosowanym między innymi w grze Call Of Juarez. Oferuje on wiele nowoczesnych efektów specjalnych, płynną animację postaci oraz bardzo szczegółowe otoczenie. Co ciekawe jedną z wprowadzonych do niego modyfikacji jest obsługa DX w wersji 10!

Screeny z Warhound (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?