Neva (PC) - okladka

Neva (PC)

Premiera:
2024
Premiera PL:
2024
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Neva (PC)
Kawira @ 08:51 03.01.2024
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Neva to artystyczna gra będąca połączeniem platfornówki z przygodówką. Za projekt odpowiada skromny zespół Nomada Studio znany za sprawą Gris.

Fabuła Neva opowiada o losach Alby, młodej kobiety, którą los połączył z osieroconym wilczym szczenięciem. W wyniku ataku sił ciemności świat zaczyna się drastycznie zmieniać, a para bohaterów desperacko poszukuje bezpiecznego miejsca do zamieszkania.

Rozgrywka Neva opiera się na schematach typowych gier platformowych, ale wplata tam również interakcje pomiędzy kierowanym przez nas duetem. Wraz z postępami towarzyszący Albie wilk rośnie zyskując przy tym nie tylko nowe moce, ale także zmieniając charakter co ma bezpośrednie przełożenie na relacje z kobietą. Dodatkowo świat dosłownie rozpada się na naszych oczach przez co coraz trudniej jest się nam poruszać i musimy wykorzystywać pełny potencjał obu postaci, aby w końcu odnaleźć nowy dom.

Screeny z Neva (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?