The Lamplighters League (PC) - okladka

The Lamplighters League (PC)

Premiera:
03 października 2023
Premiera PL:
03 października 2023
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Lamplighters League (PC)
Materdea @ 17:42 04.09.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Lamplighters League to taktyczna gra cRPG z elementami strategii czasu rzeczywistego (RTS) w specyficznej konwencji noir lub też pulp, gdzie walka utrzymana została w formule turowej. Za produkcję odpowiada studio Harebrained Schemes, autorzy takich dzieł jak Shadowrun Returns czy Battletech.

Fabuła The Lamplighters League osadzony jest alternatywnej wersji lat 30. XX wieku, w którym kult zwany Banished Court jest blisko zdobycia władzy nad światem. Od tysiącleci jedynym, co stało pomiędzy tą złowieszczą kliką, a ich planami, była grupa bohaterskich uczonych znanych jako The Lamplighters League - czyli nasz zespół, najlepsi z najgorszych.

Rozgrywka The Lamplighters League to cRPG z elementami RTS-a, gdzie gracz kieruje zespołem składającym się z kilku osobistości reprezentujących rozmaite archetypy i umiejętności specjalne, a akcja ukazana w rzucie izometrycznym kamery. Głównym naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych zamkniętych poziomów rozgrywających się w różnych sceneriach - na drodze stają grupy przeciwników, które musimy pokonać. Walka zrealizowana jest w typowej dla tego gatunku formule, a więc turowej. Kolejne potyczki powodują, że bohaterowie nabierają punktów doświadczenia, a te następnie przekuwane są w wyższe levele, co pozwala odblokowywać coraz lepsze skille. Cechą charakterystyczną gry są momenty, w których kierujemy postaciami w czasie rzeczywistym, prowadząc np. rekonesans (skradanka), by znaleźć dogodną pozycję do zadania pierwszego ciosu.

Wymagania: Twórcy gry The Lamplighters League ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z The Lamplighters League (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?