AEW: Fight Forever (PC) - okladka

AEW: Fight Forever (PC)

Premiera:
29 czerwca 2023
Premiera PL:
29 czerwca 2023
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka / Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis AEW: Fight Forever (PC)
Materdea @ 13:49 01.07.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

AEW: Fight Forever to sportowa bijatyka stworzona na licencji jednej z najpopularniejszych organizacji wrestlingowych - AEW (All Elite Wrestling), stawiająca, w przeciwieństwie do swojego konkurenta WWE 2K, bardziej na elementy zręcznościowe. Za produkcję odpowiada studio Yuke's, które do 2022 roku zaangażowane było w rozwijanie właśnie wspomnianej konkurencji.

AEW: Fight Forever pozwala graczowi wcielić się w zawodników popularnej dyscypliny, w tym takie tuzy jak MJF, Orange Cassidy, Luchasaurus i wziąć udział w walkach wrestlingowych. Starcia toczymy w ramach wielu rozbudowanych trybów rozgrywki, które mogą występować nawet w kilkunastu wariantach, w zależności od wcześniej ustalonej liczby zawodników. Jeśli mowa o samych gwiazdach światowego wrestlingu, mamy do dyspozycji około 100 z nich, uwzględniając także przedstawicielki płci pięknej.

Rozgrywka AEW: Fight Forever stawia na zręcznościowe mechanizmy (arcade), gdzie sterowanie jest prostsze i mniej wymagające. Naszym celem jest oczywiście pokonanie znajdujących się w ringu rywali w ramach jednego z kilkunastu dostępnych trybów. Są to m.in. kariera fabularna, mecze dla pojedynczego gracza, tag-team, 3-way, 4-way, drabinka, Casino Battle Royale, Falls Count Anywhere, Unsanctioned Lights Out, czy też Exploding Barbed Wire Death. Każdego z dostępnych zawodników możemy modyfikować, ubierając go w nowe zestawy kostiumów czy zmieniając wygląd, zestaw ruchów oraz wejścia.

AEW: Fight Forever poza trybami dla pojedynczego gracza oferuje również kooperację - zarówno na podzielonym ekranie, jak i przez Internet.

Wymagania: Twórcy gry AEW: Fight Forever ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z AEW: Fight Forever (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?