Ratchet & Clank: Rift Apart (PC) - okladka

Ratchet & Clank: Rift Apart (PC)

Premiera:
26 lipca 2023
Premiera PL:
26 lipca 2023
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Ratchet & Clank: Rift Apart (PC)
Materdea @ 20:54 30.05.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 14h 43min

+ czaswięcej

Ratchet & Clank: Rift Apart to kolejna część popularnego cyklu trójwymiarowych platformówek od studia Insomniac Games. Ta część przynosi nowość w warstwie fabularnej i gameplayowej, bowiem dostajemy do dyspozycji nową postać - koleżankę Ratcheta, Panią Lombax.

W uniwersum Ratchet & Clank rasa Lombax wymarła, poza jednym jej przedstawicielem - Ratchetem właśnie. Pani Lombax jest nie tylko drugim okazem, ale również postacią z innego wymiaru. Jednym z jej zadań jest pomóc naszym bohaterom w kłopotach.

Rozgrywka w Ratchet & Clank: Rift Apart przypomina to, czego mogliśmy doświadczyć w ostatniej części, Ratchet & Clank z 2016 roku. Nadal jest to platformówka z elementami zręcznościowymi oraz przygodowej gry akcji. Poziomy składają się z drastycznie różnych środowisk, bo wiem pokonując je natrafiamy co rusz na portale przenoszące nas do innego wymiaru. Ważna jest eksploracja, rozwiązywanie okazjonalnych zagadek środowiskowych, a także walka z przeciwnikami - zarówno bronią białą jak i pistoletami czy też karabinami.

Wymagania: Twórcy gry Ratchet & Clank: Rift Apart ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosthybi   @   12:28, 17.12.2023
Jeżeli chodzi o animacje, projekt poziomów i grafikę to pierwsza liga. Gra jak film animowany. Fabuła na wciąga. Insomniac to jeden z moich ulubionych producentów.