Behemoth (PC) - okladka

Behemoth (PC)

Premiera:
2024
Premiera PL:
2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Behemoth (PC)
Kawira @ 10:09 23.05.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Behemoth to gra akcji z elementami RPG, którego akcja umieszczona została w mrocznej krainie nordyckich mitologii. Produkcja przeznaczona jest wyłącznie dla na gogle wirtualnej rzeczywistości. Za projekt odpowiada niezależne studio Skydance Interactive mające na swoim koncie takie tytuły jak The Walking Dead: Saints & Sinners, Archangel czy PWND.

Fabuła Behemoth przenosi nas do ponurej krainy znanej jako Forsaken Lands, która została zniszczona przez tajemniczą plagę. Wcielamy się w zarażonego mieszkańca polującego na ogromne bestie zwane właśnie Behemothami. Czyni to z powodu poszukiwania lekarstwa, zanim całkiem popadnie w obłęd wywołany chorobą.

Rozgrywka Behemoth została wykonana w gatunku akcji, gdzie gameplay skupia się na dynamicznych i efektownych potyczkach. Wydarzenia, co znamienne dla wirtualnej rzeczywistości, obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Nasz oręż stanowi miecz jednoręczny oraz lina z hakiem, która służy zarówno do poruszania się, jak i np. zrzucania na przeciwników skał czy przyciągania ich do siebie. Na końcu każdego etapu czeka nas boss, tytułowy potwór, wymagający połączenia walki oraz wspinaczki - podobnie jak w kultowej grze Shadow of the Colossus.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?