F1 23 (PC) - okladka

F1 23 (PC)

Premiera:
16 czerwca 2023
Premiera PL:
16 czerwca 2023
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis F1 23 (PC)
Kawira @ 08:32 05.05.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 8h 41min

+ czaswięcej

F1 23 to kolejna odsłona wyścigowej serii z elementami symulacji, poświęcona najbardziej prestiżowym międzynarodowym wyścigom samochodowym - Formuła 1. Za produkcję odpowiada brytyjskie studio Codemasters znane także z takich marek jak Colin McRae, GRID, Operation Flashpoint czy Overlord.

F1 23 pozwala graczowi zasiąść za kierownicami najszybszych bolidów na świecie, prowadząc zarówno swoje alter-ego w drodze do rajdowego numeru jeden, jak i umożliwiając rozgrywanie np. pojedynczych wyścigów (razem z sesjami treningowymi i kwalifikacjami) - zarówno w trybie dla pojedynczego, jak i wielu graczy. "Dwudziestka trójka" kontynuuje wydarzenia z kampanii fabularnej w poprzedniczce i oferuje nowy rozdział "Drogi do sławy".

Rozgrywka F1 23 odznacza się, jak to ma marka w zwyczaju, wysokim poziomem realizmu i elementami symulacyjnymi, gdzie nie tylko ważne jest przygotowanie pojazdu przed startem, ale również odpowiednia uwaga na np. warunki panujące na torze. Nowość stanowi dodanie czerwonych flag, które wymuszają zmianę strategii podczas wyścigu. Ponadto twórcy zwiększyli długość każdego wydarzenia o 35% oraz zaktualizowali bolidy, aby odpowiadały maszynom z tego (2023) roku.

F1 23 oferuje nowe tory w Las Vegas i Katarze, dwudziestu profesjonalnych i licencjonowanych kierowców oraz dziesięć zespołów z minionego sezonu 2022/2023. Tryb wieloosobowy umożliwia zmagania zarówno przez sieć, jak i na podzielonym ekranie przy jednej konsoli - dla maksymalnie dwóch osób.

F1 23 w wersji na komputery osobiste udostępnia także specjalny tryb dla gogli wirtualnej rzeczywistości.

Wymagania: Twórcy gry F1 23 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 lat
Screeny z F1 23 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?