The House of the Dead Remake (PC) - okladka

The House of the Dead Remake (PC)

Premiera:
28 kwietnia 2022
Premiera PL:
28 kwietnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis The House of the Dead Remake (PC)
roxa175 @ 22:30 02.02.2023
Roksana "roxa175"

Śr. długość gry: 2h 0min

+ czaswięcej

The House of the Dead Remake to odświeżona wersja gry z 1997 roku, która oryginalnie zadebiutowała na klasycznych automatach do gier, reprezentująca królujący wówczas gatunek tzw. strzelanek na szynach (rail shooter). Za produkcję odpowiedzialne jest polskie studio MegaPixel.

Fabuła The House of the Dead Remake nie zmienia założeń oryginału: historia przenosi gracza do 18 grudnia 1998 roku, do budynków korporacji DBR, gdzie przeprowadzane były ściśle tajne eksperymenty. Gracz nie wciela się w konkretną postać, a naprzemiennie śledzi losy dwoch agentów FBI: Thomasa Rogana i G.

Rozgrywka The House of the Dead Remake nie odbiega od tego, co reprezentował oryginał. Tak jak w pierwowzorze bezpośrednio nie kontrolujemy bohaterów, a wyłącznie sterujemy celownikiem i strzelamy w nadciągających przeciwników, co jakiś czas zmieniając scenerię.

The House of the Dead Remake oferuje zarówno kampanię dla pojedynczego gracza jak i możliwość ukończenia historii w kooperacji na jednym ekranie dla dwóch graczy.

Wymagania: Twórcy gry The House of the Dead Remake ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z The House of the Dead Remake (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosroxa175   @   18:22, 23.04.2023
Przyjemnie się strzelało w potworki lata temu, przyjemnie się strzela teraz. Dumny Typowy, przyjemny "odmóżdżacz" na kilka przejść. Uśmiech
0 kudosBarbarella.   @   18:25, 23.04.2023
Nieee. "Celowniczek" to jednak dla mnie prehistoria i zabytek.