Deliver Us Mars (PC) - okladka

Deliver Us Mars (PC)

Premiera:
02 lutego 2023
Premiera PL:
02 lutego 2023
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Deliver Us Mars (PC)
Materdea @ 11:22 27.01.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 15h 30min

+ czaswięcej

Deliver Us Mars to kontynuacja gry przygodowej science-fiction wydanej w 2019 roku - Deliver Us the Moon. Za produkcję "dwójki" również odpowiada studio KeokeN.

Fabuła Deliver Us Mars osadza gracza w roli astronautki Kathy Johanson - tym razem jednak z misją na tytułowy Mars. Akcja rozgrywa się dziesięć lat po zakończeniu misji Fortuna (na Księżyc), a ludzkość stoi na skraju zagłady. Po odebraniu tajemniczej, wysłanej z Marsa prośby o pomoc, najmłodsza astronautka na Ziemi - nasza protagonistka - dołącza do załogi Zephyra i wyrusza na ostatnią misję tego statku. Ma ona polegać na odzyskaniu skradzionych przez tajemniczą organizację Outward statków kolonii ARKA i zapewnieniu tym samym przetrwania rasie ludzkiej.

Rozgrywka Deliver Us Mars reprezentuje gatunek trzecioosobowych przygodówek nastawionych na akcję. Gameplay nastawiony jest na eksplorację i rozwiązywanie zagadek środowiskowych. Pomocne podczas naszej misji są towarzyszący nam robot oraz uniwersalne narzędzie, które możemy modyfikować w trakcie zabawy.

Wymagania: Twórcy gry Deliver Us Mars ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 12 latZawiera mocny językZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Deliver Us Mars (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   23:03, 29.03.2024
Gra budżetowa co niestety w takich kosmicznych klimatach troszkę przeszkadza. Wygląd i mimika postaci pozostawiają bardzo wiele do życzenia. Za to zanosi się na ciekawą, intrygującą fabułę więc myślę że mnie wciągnie. Sekwencja startu rakiety fajna, poczułam się jak prawdziwa astronautka z wypiekami na policzkach przerzucając wajchy i wciskając przyciski. No i lecę na Marsa. Uśmiech
0 kudosBarbarella.   @   15:25, 09.04.2024
Na szczęście lekka budżetowość gry szybko przestała mi przeszkadzać no i gra mi bardzo przypasowała. Taka mieszanka elementów zręcznościowych i prostych zagadek. Elementy zręcznościowe to głównie wspinaczka przy pomocy czekanów a zagadki to głównie nakierowanie strumieni energii żeby coś tam otworzyć. Wszystko niespecjalnie trudne, w sam raz dla mnie. Wczoraj się zacięłam przy wspinaniu na obracający się i zrzucający mnie element ale dzisiaj jak to zwykle u mnie na drugi dzień bywa zaliczyłam to za drugim podejściem. Najciekawszym elementem tej gry to jednak fabuła, wciągnęła mnie ta historia bardzo. Klimaty science fiction, misja związana z ratowaniem Ziemi przed zagładą i mocne akcenty psychologiczne, dramat rodzinny, skomplikowana relacja córka-ojciec. Kończyłam grę z rozdziawioną z przejęcia gębą chociaż o dziwo chusteczki tym razem nie potrzebowałam. Myślę że z historii tu opowiedzianej dałoby się nawet niezły film zrobić.