Sons of the Forest (PC) - okladka

Sons of the Forest (PC)

Premiera:
23 lutego 2023
Premiera PL:
23 lutego 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Sons of the Forest (PC)
Materdea @ 10:33 27.01.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Sons of the Forest to druga część survivalowej gry akcji - The Forest. Za produkcję odpowiadają autorzy poprzedniczki, studio Endnight Games.

Fabułą Sons of the Forest ponownie osadza gracza w niegościnnym środowisku odizolowanym od wszelkiej pomocy z zewnątrz. Jesteśmy jednym z członków akcji ratunkowej, mającej za zadanie odnalezienie zagubionego miliardera z bezludnej (na pierwszy rzut oka) wyspy. Okazuje się jednak, że lokacja pełna jest zmutowanych kanibali.

Rozgrywka Sons of the Forest nie różni się specjalnie od tego, co mogliśmy zobaczyć w The Forest. Akcję obserwujemy z pierwszej osoby, zaś do dyspozycji mamy otwarty świat, który możemy do woli eksplorować. Jako iż mamy do czynienia z survivalem, naszym głównym zadaniem jest przetrwanie - czynimy to poprzez gromadzenie surowców, a następnie kreowanie z nich (crafting) przedmiotów użytkowych (jedzenia, picia, narzędzi do polowania). Wraz z własnym rozwojem możemy tworzyć coraz bardziej skomplikowane itemy, a te przybliżają nas do poznania zagadki o tym miejscu (i zrealizowania celu).

Sons of the Forest pozwala na samodzielną zabawę, ale również udostępnia tryb multiplayer - kooperację sieciową.

Wymagania: Twórcy gry Sons of the Forest ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Sons of the Forest (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?